Tine 2.0 - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Contract | Contracts
ca[0]: Contracte
ca[1]: Contractes

en: Name
ca: Nom

en: Enter description...
ca: Introduïu una descripció...

en: Product | Products
ca[0]: Producte
ca[1]: Productes

en: Category
ca: Categoria

en: Manufacturer
ca: Fabricant
