Tine 2.0 - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Název

en: Description
cs: Popis

en: Contract | Contracts
cs[0]: Kontrakt
cs[1]: Kontrakty
cs[2]: Kontraktů
cs[3]: Kontraktů

en: Name
cs: Název

en: Enter description...
cs: Vložte popis...

en: Product | Products
cs[0]: Produkt
cs[1]: Produkty
cs[2]: Produktů
cs[3]: Produktů

en: Category
cs: Kategorie

en: Manufacturer
cs: Výrobce
