Tine 2.0 - en to el_GR translation catalogue (9 entries)

en: Number
el_GR: Αριθμός

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Product | Products
el_GR[0]: Προϊόντα
el_GR[1]: Προϊόντα

en: OK
el_GR: ΟΚ

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Partner
el_GR: Συνεργάτης
