Tine 2.0 - en to es translation catalogue (21 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
es: No tienes derechos de administrador en Ventas

en: Number
es: Número

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Cleared
es: Autorizado

en: Contract | Contracts
es[0]: Contrato
es[1]: Contratos

en: Name
es: Nombre

en: Cancel
es: Cancelar

en: Please use a decimal number here!
es: Por favor utilice un número decimal aquí!

en: Enter description...
es: Escribir Descripción...

en: Product | Products
es[0]: Producto
es[1]: Productos

en: My Products
es: Mis Productos

en: My Contracts
es: Mis Contratos

en: Contracts created by myself
es: Contratos creador por mi

en: automatically
es: automaticamente

en: manually
es: manual

en: Text
es: Texto

en: Category
es: Categoría

en: Manufacturer
es: Manufacturero

en: Responsible
es: Responsable

en: Partner
es: Socio
