Tine 2.0 - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
fi: Sinulla ei ole ylläpitäjän oikeuksia myyntiin

en: Number
fi: Numero

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Contract | Contracts
fi[0]: Sopimus
fi[1]: Sopimukset

en: Name
fi: Nimi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Please use a decimal number here!
fi: Käytä desimaalinumeroita tässä!.

en: Enter description...
fi: Lisää kuvaus...

en: Product | Products
fi[0]: Tuote
fi[1]: Tuotteet

en: OK
fi: Ok

en: My Products
fi: Omat tuotteet

en: My Contracts
fi: Omat sopimukset

en: Contracts created by myself
fi: Omat sopimukseni

en: Contract Number Creation
fi: Sopimusnumero

en: Should the contract number be set manually or be auto-created?
fi: Luodaanko sopimusnumero automaattisesti?

en: automatically
fi: automaattisesti

en: manually
fi: käsin

en: Contract Number Validation
fi: Sopimusnumeron vahvistaminen

en: The Number can be validated as text or number.
fi: Numero voi olla tekstiä tai numeroita

en: Text
fi: Teksti

en: The number you have tried to set is already in use!
fi: Numero jota koitit lisätä on jo käytössä

en: Category
fi: Kategoria

en: Manufacturer
fi: Valmistaja
