Tine 2.0 - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Number
fr: Numéro

en: Title
fr: Titre

en: Contract | Contracts
fr[0]: Contrat
fr[1]: Contrats

en: Name
fr: Nom

en: Cancel
fr: Annuler

en: Please use a decimal number here!
fr: Un nombre décimal est requis

en: Enter description...
fr: Saisissez une description...

en: Product | Products
fr[0]: Produit
fr[1]: Produits

en: OK
fr: Ok

en: My Products
fr: Mes produits

en: My Contracts
fr: Mes contrats

en: Contracts created by myself
fr: Contrats dont je suis l'auteur

en: automatically
fr: automatique

en: manually
fr: manuel

en: Text
fr: Texte

en: Category
fr: Categorie

en: Manufacturer
fr: Fabricant

en: Responsible
fr: Responsable

en: Partner
fr: Partenaire
