Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (26 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
hr_HR: Nemate admin prava na Prodaju.

en: Number
hr_HR: Broj

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Description
hr_HR: Opis

en: Cleared
hr_HR: Izvršeno

en: Contract | Contracts
hr_HR[0]: Ugovor
hr_HR[1]: Ugovora
hr_HR[2]: Ugovora

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Please use a decimal number here!
hr_HR: Potrebno koristiti decimalni broj.

en: Enter description...
hr_HR: Unesite opis..

en: Product | Products
hr_HR[0]: Proizvod
hr_HR[1]: Proizvoda
hr_HR[2]: Proizvoda

en: OK
hr_HR: Potvrdi

en: My Products
hr_HR: Moji proizvodi

en: My Contracts
hr_HR: Moji ugovori

en: Contracts created by myself
hr_HR: Ugovori koje sam kreirao

en: Contract Number Creation
hr_HR: Kreiranje broja ugovora

en: Should the contract number be set manually or be auto-created?
hr_HR: Potrebno broj ugovora kreirati ručno ili automatski?

en: automatically
hr_HR: automatski

en: manually
hr_HR: ručno

en: Contract Number Validation
hr_HR: Validacija broja ugovora

en: The Number can be validated as text or number.
hr_HR: Broj ugovora može biti validiran kao tekst ili kao broj.

en: Text
hr_HR: Tekst

en: The number you have tried to set is already in use!
hr_HR: Broj koji želite postaviti je upotrijebljen.

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Manufacturer
hr_HR: Proizvođač

en: Responsible
hr_HR: Zadužen
