Tine 2.0 - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
hu: Nincs rendszergazda jogosultságod a Salesban

en: Number
hu: Szám

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Cleared
hu: Lezárva

en: Contract | Contracts
hu[0]: Szerződés
hu[1]: Szerződések

en: Name
hu: Név

en: Cancel
hu: Mégse

en: Please use a decimal number here!
hu: Kérlek itt egész számot használj!

en: Enter description...
hu: Leírás bevitele...

en: Product | Products
hu[0]: Termék
hu[1]: Termékek

en: My Products
hu: Termékeim

en: My Contracts
hu: Szerződéseim

en: Contracts created by myself
hu: Általam készített szerződések

en: Contract Number Creation
hu: Szerződés szám készítés

en: Should the contract number be set manually or be auto-created?
hu: A szerződés szám kézzel vagy automatikusan készíthető?

en: automatically
hu: automatikusan

en: manually
hu: kézzel

en: Contract Number Validation
hu: Szerződés szám érvényesítés

en: The Number can be validated as text or number.
hu: A szám érvényesíthető szövegként vagy számként.

en: Text
hu: Szöveg

en: The number you have tried to set is already in use!
hu: A beállítani próbált szám használatban van!

en: Category
hu: Kategória

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Responsible
hu: Felelős
