Tine 2.0 - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Title
nb: Tittel

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Contract | Contracts
nb[0]: Kontrakt
nb[1]: Kontrakter

en: Name
nb: Navn

en: Enter description...
nb: Tast inn beskrivelse...

en: Product | Products
nb[0]: Produkt
nb[1]: Produkter

en: Category
nb: Kategori

en: Manufacturer
nb: Produsent
