Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (154 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
pl: Nie masz uprawnień administratora do Działu Sprzedaży

en: Add New Offer
pl: Dodaj nową ofertę

en: Number
pl: Liczba

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enter description
pl: Dodaj opis

en: Select invoice
pl: Wybierz rachunek

en: Invoice Number
pl: Numer faktury

en: Date
pl: Data

en: Type
pl: Typ

en: Billing Address
pl: Adres fakturowania

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Credit Term
pl: Warunek kredytu

en: Cleared
pl: Wyczyszczone

en: Price Net
pl: Cena netto

en: Contract | Contracts
pl[0]: Kontrakt
pl[1]: kontrakty
pl[2]: kontrakty
pl[3]: kontrakty

en: Copy address to the clipboard
pl: Kopiuj adres do schowka

en: Core Data
pl: Dane podstawowe

en: Name
pl: Nazwa

en: Web
pl: WWW

en: Contact Person (external)
pl: Osoba kontaktowa (na zewnątrz)

en: Contact Person (internal)
pl: Osoba kontaktowa (wewnątrz)

en: Accounting
pl: Księgowość

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency Translation Rate
pl: Przelicznik kursu walut

en: Credit Term (days)
pl: Warunek kredytu (dni)

en: Postal Address
pl: Adres pocztowy

en: Street
pl: Ulica

en: Postbox
pl: Skrzynka pocztowa

en: Postalcode
pl: Kod pocztowy

en: Locality
pl: Miejscowość

en: Country
pl: Kraj

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Additional Prefix
pl: Dodatkowy przedrostek

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Ok
pl: ok

en: Billing Addresses
pl: Adresy fakturowania

en: Price Gross
pl: Cena brutto

en: Export Records from these Positions
pl: Eksportuj wiersze od tego miejsca

en: Select customer
pl: Wybierz klienta

en: Customer Number
pl: Numer klienta

en: without order confirmation
pl: bez potwierdzenia zamówienia

en: Bill Contract
pl: Umowa fakturowania

en: Billing Contract...
pl: Fakturowanie umowy...

en: Bill Contract "{0} - {1}"
pl: Umowa fakturowania "{0} - {1}"

en: Select the date to generate the bill for
pl: Wybierz datę, aby wygenerować fakturę dla

en: Please use a decimal number here!
pl: Proszę użyć liczby dziesiętnej!

en: Positions
pl: Pozycje

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Lead Cost Center
pl: Główne centrum kostów

en: Enter description...
pl: Proszę wprowadzić opis...

en: without customer
pl: bez klienta

en: without contract
pl: bez umowy

en: Copy Customer
pl: Skopiuj klienta

en: Add New Customer
pl: Dodaj nowego klienta

en: Edit Customer "{0}"
pl: Edytuj klienta "{0}"

en: Discount (%)
pl: Zniżka (%)

en: Product | Products
pl[0]: Produkt
pl[1]: produkty
pl[2]: produkty
pl[3]: produkty

en: Quantity
pl: Ilość

en: Interval
pl: przerwa

en: Billing Point
pl: Punkt rozliczeniowy

en: begin
pl: początek

en: end
pl: koniec

en: Last Autobill
pl: Ostatnia faktura automatyczna

en: Creation Time
pl: Czas utworzenia

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Last Modified Time
pl: Czas ostatniej zmiany

en: Last Modified By
pl: Ostatnio zmienione przez

en: Apply postal address
pl: Zatwierdź adres pocztowy

en: Number Debit
pl: Numer zapłaty

en: Sales Tax (percent)
pl: Podatek obrotowy (procent)

en: automatically set...
pl: automatycznie ustaw...

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Products
pl: Produkty

en: Delivery Address
pl: Adres doręczenia

en: Delivery Addresses
pl: Adresy dostawy

en: Create Reversal Invoice
pl: Utwórz odwróconą fakturę

en: Copy Invoice
pl: Kopiuj fakturę

en: Add New Invoice
pl: Dodaj nową fakturę

en: Edit Invoice "{0}"
pl: Edytuj fakturę "{0}"

en: No customer assigned
pl: Brak przypisanego klienta

en: The selected contract doesn't have a customer assigned, yet. Add a customer to the contract with the contract edit dialog.
pl: Wybranej umowie nie przypisano jeszcze klienta. Należy dodać klienta do umowy za pomocą okna dialogowego umowy.

en: No cost center assigned
pl: Brak przypisanego centrum kosztów

en: The selected contract doesn't have a cost center assigned, yet. Add a cost center to the contract with the contract edit dialog.
pl: Wybranej umowie nie przypisango jeszcze centrum kosztów. Należy dodać centrum kosztów do umowy za pomocą okna dialogowego umowy.

en: Interval Begins
pl: Początek przerwy

en: Interval Ends
pl: Koniec przerwy

en: Rebilling Invoice...
pl: Przeliczanie faktury...

en: Rebill Invoice
pl: Przelicz fakturę

en: My Products
pl: Moje produkty

en: Products created by me
pl: Produkt wytworzony przeze mnie

en: My Contracts
pl: Moje kontrakty

en: Contracts created by myself
pl: Kontrakty utworzone przeze mnie

en: All Customers
pl: Wszyscy klienci

en: All customer records
pl: Wszystkie wiersze klientów

en: All Offers
pl: Wszystkie oferty

en: All offer records
pl: Wszystkie wiersze ofert

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: All product records
pl: Wiersze wszystkich produktów

en: All Contracts
pl: Wszystkie kontakty

en: All contract records
pl: Wiersze wszystkich umów

en: All Invoices
pl: Wszystkie faktury

en: All invoice records
pl: Wiersze wszystkich faktur

en: All Order Confirmations
pl: Wszystkie potwierdzenia zamówień

en: All order confirmation records
pl: Wiersze wszystkich potwierdzeń zamówień

en: Auto Invoice Contract Interval
pl: Przerwa w umowie na automatycznym wystawianiu faktur

en: Sets the biggest interval, contracts will be billed.
pl: Ustawia największą przerwę w fakturowaniu umów.

en: Ignore Billables Before Date
pl: Ignoruj możliwość rozliczenia przed datą

en: Sets the date billables will be ignored before.
pl: Ustawia datę, przed którą faktury będą ignorowane.

en: Contract Number Creation
pl: Utworzenie numeru umowy

en: Should the contract number be set manually or be auto-created?
pl: Czy numer umowy ma zostać utworzony ręcznie czy automatycznie?

en: automatically
pl: automatycznie

en: manually
pl: ręcznie

en: Contract Number Validation
pl: Walidacja numeru umowy

en: The Number can be validated as text or number.
pl: Numer może być walidowany jako tekst albo liczba.

en: Own Currency
pl: Własna waluta

en: The currency defined here is used as default currency in the customerd edit dialog.
pl: Waluta zdefiniowana tutaj jest używana jako domyślna w oknie edycji ustawień użytkownika

en: Invoice Type
pl: Typ faktury

en: Possible Invoice Types.
pl: Możliwe rodzaje faktury

en: Piece
pl: Kawałek

en: Invoice Cleared
pl: Faktura rozliczona

en: Possible Invoice Cleared States.
pl: Możliwe stany rozliczenia faktury

en: to clear
pl: do rozliczenia

en: cleared
pl: rozliczone

en: Enabled Features
pl: Aktywne funkcje

en: The number you have tried to set is already in use!
pl: Wprowadzona liczba jest już używana!

en: Month
pl: Miesiąc

en: Unit
pl: Jednostka

en: Category
pl: Kategoria

en: Manufacturer
pl: Producent

en: Accountable
pl: Odpowiedzialny

en: Invoice Item
pl: Pozycja z faktury

en: Billing Interval
pl: Częstotliwość rozliczeń

en: Sales Tax
pl: Podatek obrotowy

en: Reversal Invoice
pl: Odwrócona faktura

en: Responsible
pl: Osoba odpowiedzialna

en: Partner
pl: Wspólnik

en: Time Account
pl: Konto terminowe

en: CLEARED
pl: ROZLICZONE

en: INVOICE
pl: FAKTURA

en: No Right to alter the Number
pl: Brak uprawnień do zmiany numeru

en: You are not allowed to alter the number afterwards!
pl: Nie masz uprawnień, by zmienić numer w późniejszym czasie!

en: Invoice is cleared already
pl: Faktura została już rozliczona

en: The Invoice you tried to delete is cleared already, so deleting is not possible anymore!
pl: Faktura, którą próbowano usunąć, została już rozliczona, dlatego usunięcie jej jest już niemożliwe!

en: The Invoice you tried to edit is cleared already, so no editing is possible anymore!
pl: Faktura, którą próbowano wyedytować, jest już rozliczona, dlatego edycja jej nie jest już możliwa!

en: Following Invoices Found
pl: Znaleziono następujące faktury

en: There is an invoice for the same contract after this one. Please delete the following invoice(s) before deleting this one!
pl: Istnieje już faktura do tej samej umowy. Proszę usunąć następującą fakturę(y) przed usunięciem tej!

en: Number duplicate
pl: Numer duplikatu

en: The number you tried to use has been taken already. Please use another one leave the field blank to take the next free number.
pl: Numer, który próbowano użyć, jest już zajęty. Proszę użyć innego albo pozostawić puste pole, aby wybrać następny, wolny numer.

en: Unknown Currency Code
pl: Nieznany kod waluty

en: The Currency Code you tried to use is not valid. Please use a valid Currency Code as defined in ISO 4217.
pl: Kod waluty, którego próbowano użyć, jest nieważny. Proszę skorzystać z ważnego kodu waluty zgodnego z ISO 4217.

en: Address as Billing Address in Use
pl: Adres używany jako adres fakturowania

en: The Address you tried to delete is used in one or more contract(s) as Billing Address. Please assign another Billing Address to these contracts or change this one and do not delete.
pl: Adres, który próbowano usunąć jest używany przez jedną lub więcej umów jako adres fakturowania. Proszę przypisać inny adres fakturowania niniejszej umowy albo zmienić obecny i nie usuwać.

en: manage invoices
pl: zarządzanie fakturami
