Tine 2.0 - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: You do not have admin rights on Sales
sq: Ju nuk keni të drejta administratori në Shitje

en: Number
sq: Numër

en: Title
sq: Titull

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Cleared
sq: E Pastër

en: Contract | Contracts
sq[0]: Kontratë
sq[1]: Kontrata

en: Name
sq: Emër

en: Cancel
sq: Anullo

en: Please use a decimal number here!
sq: Ju lutem përdorni këtu një numër dhjetor!

en: Lead Cost Center
sq: Drejtues qëndrës së kostove

en: Enter description...
sq: Vendosni përshkrimin...

en: Product | Products
sq[0]: Produkt
sq[1]: Produkte

en: OK
sq: Ok

en: My Products
sq: Produktet e mi

en: My Contracts
sq: Kotratat e mia

en: Contracts created by myself
sq: Kontrata të krijuara nga Unë

en: Contract Number Creation
sq: Krijimi Nr.të Kontratës

en: Should the contract number be set manually or be auto-created?
sq: Duhet që Nr. i kontrates të krijohet manualisht apo të vetëkrijohet?

en: automatically
sq: automatikisht

en: manually
sq: manualisht

en: Contract Number Validation
sq: Miratim i Nr. të Kontratës

en: The Number can be validated as text or number.
sq: Numëri mund të miratohet si tekst ose numër.

en: Text
sq: Tekst

en: The number you have tried to set is already in use!
sq: Nr. që ju doni të vendosni është në përdorim!

en: Category
sq: Kategori

en: Manufacturer
sq: Prodhues

en: Responsible
sq: Përgjegjës

en: Time Account
sq: Llogari Kohore
