Tine 2.0 - en to sv_SE translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv_SE: Titel

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Contract | Contracts
sv_SE[0]: Kontrakt
sv_SE[1]: kontrakt

en: Name
sv_SE: Namn

en: Enter description...
sv_SE: Ange beskrivning

en: Product | Products
sv_SE[0]: Produkt
sv_SE[1]: Produkter

en: My Products
sv_SE: Mina Produkter

en: My Contracts
sv_SE: Mina Kontrakt

en: Contracts created by myself
sv_SE: Kontrakt skapade av mig

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Manufacturer
sv_SE: Tillverkare
