Tine 2.0 - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Performing Environment Checks...
bg: Изпълнява проверка на работната среда

en: Check
bg: Провери

en: Result
bg: Резултат

en: Run setup tests
bg: Изпълнява проверка на настройки

en: Install application
bg: Програмно инсталиране

en: Name
bg: Име

en: Enabled
bg: Активирани

en: Order
bg: Поредност

en: Installed Version
bg: Инсталирана версия

en: Available Version
bg: Версия на разположение

en: Status
bg: Статус

en: Depends on
bg: Зависи от

en: Uninstall application
bg: Програмно деинсталиране

en: uninstall
bg: деинсталиране

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
bg: Наистина ли желаете да деинсталирате ррограмата (-те)?

en: This may take a while
bg: Този процес може да отнеме известно време

en: Password
bg: Парола

en: Hostname
bg: Име на Host

en: Save config
bg: Запаметяване на конфигурацията

en: Setup Authentication
bg: Идентификация на настройките

en: Username
bg: Потребителско име

en: Database
bg: Банка данни

en: User
bg: Потрибител

en: Filename
bg: Име на файла

en: Priority
bg: Приоритет

en: Lifetime (seconds)
bg: Lifetime (секунди)

en: Path
bg: Директория

en: Download config file
bg: Сваляне на конфигурационният файл

en: Application | Applications
bg[0]: Програма
bg[1]: Програми

en: Setup Checks
bg: Проверка на настройки

en: Config Manager
bg: Менажер на конфигурация

en: Application Manager
bg: Програмен менаджер
