Tine 2.0 - en to ca translation catalogue (111 entries)

en: Performing Environment Checks...
ca: Es realitzen comprovacions d'entorn...

en: Check
ca: Comprova

en: Result
ca: Resultat

en: Run setup tests
ca: Executa proves de configuració

en: Ignore setup tests
ca: Ignora les proves de configuració

en: Install application
ca: Instal·la aplicació

en: Name
ca: Nom

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Order
ca: Ordre

en: Installed Version
ca: Versió instal·lada

en: Available Version
ca: Versió disponible

en: Status
ca: Estat

en: Depends on
ca: Depèn de

en: Uninstall application
ca: Desinstal·la aplicació

en: Go to {0} login
ca: Vés a l'inici de sessió de {0}

en: uninstall
ca: desinstal·la

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
ca: Esteu segur que voleu deinstal·lar l'aplicació o aplicacions?

en: This may take a while
ca: Això pot tardar una estona

en: Dependency Violation
ca: S'ha produït una violació de dependències

en: Delete all existing users and groups
ca: Elimina tots els usuaris i grups existents

en: Switching from SQL to LDAP will delete all existing User Accounts, Groups and Roles. Do you really want to switch the accounts storage backend to LDAP ?
ca: El canvi d'SQL a LDAP eliminarà tots els comptes d'usuari, els grups i els rols existents. Esteu segur que voleu canviar l'administració d'emmagatzematge de comptes a LDAP?

en: Backend
ca: Administració

en: Initial admin login name
ca: Nom d'inici de sessió administratiu inicial

en: Initial admin Password
ca: Contrasenya administrativa inicial

en: Password confirmation
ca: Confirmació de la contrasenya

en: Authentication provider
ca: Proveïdor d'autenticació

en: Yes
ca: Sí

en: Account canonical form
ca: Forma canònica del compte

en: Account domain short name
ca: Nom curt de domini del compte

en: Host
ca: Amfitrió

en: Login name
ca: Nom d'inici de sessió

en: Password
ca: Contrasenya

en: Bind requires DN
ca: La vinculació requereix DN

en: Base DN
ca: DN base

en: Search filter
ca: Filtre de cerca

en: Hostname
ca: Nom de l'amfitrió

en: Secure Connection
ca: Connexió segura

en: None
ca: Cap

en: Append domain to login name
ca: Afegeix el domini al nom d'inici de sessió

en: Accounts storage
ca: Emmagatzematge de comptes

en: Default user group name
ca: Nom de grup d'usuari per defecte

en: Default admin group name
ca: Nom de grup d'administració per defecte

en: User can change password
ca: L'usuari pot canviar la contrasenya

en: Redirect Settings
ca: Configuració de redireccionament

en: Redirect Url (redirect to login screen if empty)
ca: Url on redirigir (es redirigeix a la pantalla d'inici de sessió si ho deixeu buit)

en: Redirect Always (if No, only redirect after logout)
ca: Sempre es redirigeix (si poseu No, només es redirigirà després d'un tancament de sessió)

en: Redirect to referring site, if exists
ca: Si existeix, es redirigeix al lloc referent

en: Password encoding
ca: Codificació de la contrasenya

en: User DN
ca: DN d'usuari

en: User Filter
ca: Filtre d'usuari

en: User Search Scope
ca: Abast de la cerca d'usuari

en: Groups DN
ca: DN de grups

en: Group Filter
ca: Filtre de grup

en: Group Search Scope
ca: Abast de la cerca de grup

en: Use Rfc 2307 bis
ca: Utilitza Rfc 2307 bis

en: Min User Id
ca: Identificador d'usuari mínim

en: Max User Id
ca: Identificador d'usuari màxim

en: Min Group Id
ca: Identificador de grup mínim

en: Max Group Id
ca: Identificador de grup màxim

en: Group UUID Attribute name
ca: Nom d'atribut UUID de grup

en: User UUID Attribute name
ca: Nom d'atribut UUID d'usuari

en: Save config and install
ca: Desa la configuració i instal·la

en: Save config
ca: Desa la configuració

en: Passwords don't match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Should not be empty
ca: No pot ser buit

en: Setup Authentication
ca: Estableix l'autenticació

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Database
ca: Base de dades

en: User
ca: Usuari

en: Logging
ca: Registre d'esdeveniments

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Priority
ca: Prioritat

en: Caching
ca: Emmagatzematge cau

en: Lifetime (seconds)
ca: temps de vida (segons)

en: Path
ca: Camí

en: Temporary files
ca: Fitxers temporals

en: Temporary Files Path
ca: Camí als fitxers temporals

en: Addressbook Map panel
ca: Tauler Mapa de llibreta d'adreces

en: Map panel
ca: Tauler Mapa

en: disabled
ca: inhabilitat

en: enabled
ca: habilitat

en: Config file is not writable
ca: El fitxer de configuració no es pot escriure

en: Download config file
ca: Descarrega el fitxer de configuració

en: Standard IMAP
ca: IMAP estàndard

en: Standard SMTP
ca: SMTP estàndard

en: Use system account
ca: Utilitza el compte de sistema

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Login
ca: Inici de sessió

en: Plain
ca: Pla

en: Primary Domain
ca: Domini primari

en: Secondary Domains (comma separated)
ca: Dominis secundaris (separats per comes)

en: Notifications service address
ca: Adreça del servei de notificacions

en: Notification Username
ca: Nom d'usuari de notificació

en: Notification Password
ca: Contrasenya de notificació

en: MySql Hostname
ca: Nom de l'amfitrió MySql

en: MySql Database
ca: Base de dades MySql

en: MySql User
ca: Usuari MySql

en: MySql Password
ca: Contrasenya MySql

en: MySql Port
ca: Port MySql

en: Application | Applications
ca[0]: Aplicació
ca[1]: Aplicacions

en: Terms and Conditions
ca: Termes i condicions

en: Setup Checks
ca: Proves de configuració

en: Config Manager
ca: Gestor de configuracions

en: Authentication/Accounts
ca: Autenticació/Comptes

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Application Manager
ca: Gestor d'aplicacions

en: I have read the license agreement and accept it
ca: He llegit i acceptat l'acord de llicència

en: License Agreement
ca: Acord de llicència

en: I have read the privacy agreement and accept it
ca: He llegit i acceptat l'acord de privadesa

en: Privacy Agreement
ca: Acord de privadesa

en: Accept Terms and Conditions
ca: Accepta els termes i condicions
