Tine 2.0 - en to cs translation catalogue (113 entries)

en: Performing Environment Checks...
cs: Provádím test prostředí

en: Check
cs: Kontrola

en: Result
cs: Výsledek

en: Run setup tests
cs: Spustit instalační testy

en: Ignore setup tests
cs: Ignorovat instalační testy

en: Install application
cs: Instalovat aplikaci

en: Name
cs: Název

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Order
cs: Pořadí

en: Installed Version
cs: Nainstalovaná verze

en: Available Version
cs: Dostupná verze

en: Status
cs: Stav

en: Depends on
cs: Závisí na

en: Uninstall application
cs: Odinstalovat aplikaci

en: Go to {0} login
cs: Jít na příhlášení do {0}

en: uninstall
cs: odinstalovat

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
cs: Opravdu chcete aplikaci/e odinstalovat?

en: This may take a while
cs: Tato operace může chvíli trvat

en: Dependency Violation
cs: Porušení závislosti

en: Delete all existing users and groups
cs: Smazat všechny stávající uživatele a skupiny

en: Switching from SQL to LDAP will delete all existing User Accounts, Groups and Roles. Do you really want to switch the accounts storage backend to LDAP ?
cs: Přechod z SQL na LDAP smaže všechny stávající uživatelské účty, skupiny a role. Opravdu chcete změnit backend pro uložení účtů na LDAP?

en: Initial admin login name
cs: Počáteční přihlašovací jméno administrátora

en: Initial admin Password
cs: Počáteční heslo administrátora

en: Password confirmation
cs: Potvrzení hesla

en: Authentication provider
cs: Poskytovatel autentikace

en: Try to split username
cs: Zkusit rozdělit uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Account canonical form
cs: Kanonická forma účtu

en: Account domain short name
cs: Krátký název domény

en: Host
cs: Server

en: Login name
cs: Přihlašovací jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Bind requires DN
cs: Připojení vyžaduje DN

en: Base DN
cs: Základní DN

en: Search filter
cs: Vyhledávací filtr

en: Hostname
cs: Název nebo adresa počítače

en: Secure Connection
cs: Zabezpečení připojení

en: None
cs: Žádné

en: Append domain to login name
cs: Připojit doménu k přihlašovacímu jménu

en: Accounts storage
cs: Uložení účtů

en: Default user group name
cs: Jméno výchozí skupiny pro uživatele

en: Default admin group name
cs: Jméno výchozí skupiny pro administrátory

en: User can change password
cs: Uživatel si může měnit heslo

en: Redirect Settings
cs: Nastavení přesměrování

en: Redirect Url (redirect to login screen if empty)
cs: URL pro přesměrování (ponecháte-li prázdné, přesměrovat na přihlašovací obrazovku)

en: Redirect Always (if No, only redirect after logout)
cs: Vždy přesměrovat (pokud Ne, přesměrovat jen při odhlášení)

en: Redirect to referring site, if exists
cs: Přesměrovat na odkazovaný web, pokud existuje

en: Password encoding
cs: Kódování hesla

en: User DN
cs: DN uživatele

en: User Filter
cs: Filtr uživatelů

en: User Search Scope
cs: Oblast hledání uživatelů

en: Groups DN
cs: DN pro skupiny

en: Group Filter
cs: Filtr skupin

en: Group Search Scope
cs: Oblast hledání skupin

en: Use Rfc 2307 bis
cs: Používat Rfc 2307 bis

en: Min User Id
cs: Minimální Id uživatele

en: Max User Id
cs: Maximální Id uživatele

en: Min Group Id
cs: Minimální Id skupiny

en: Max Group Id
cs: Maximální Id skupiny

en: Group UUID Attribute name
cs: Název atributu pro UUID skupiny

en: User UUID Attribute name
cs: Název atributu pro UUID uživatele

en: Save config and install
cs: Uložit konfiguraci a instalovat

en: Save config
cs: Uložit konfiguraci

en: Passwords don't match
cs: Hesla se neshodují

en: Should not be empty
cs: Nemělo by být prázdné

en: Setup Authentication
cs: Přihlášení do instalačního programu

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Database
cs: Databáze

en: User
cs: Uživatel

en: Logging
cs: Logování

en: Filename
cs: Název souboru

en: Priority
cs: Priorita

en: Caching
cs: Kešování

en: Lifetime (seconds)
cs: Životnost (v sekundách)

en: Path
cs: Cesta

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory

en: Temporary Files Path
cs: Cesta pro dočasné soubory

en: Addressbook Map panel
cs: Mapový panel v Adresáři

en: Map panel
cs: Mapový panel

en: disabled
cs: zakázáno

en: enabled
cs: povoleno

en: Config file is not writable
cs: Do konfiguračního souboru nelze zapisovat

en: Download config file
cs: Stáhnout konfigurační soubor

en: Standard IMAP
cs: Standardní IMAP

en: Standard SMTP
cs: Standardní SMTP

en: Imap
cs: IMAP

en: Use system account
cs: Použít systémový účet

en: Smtp
cs: SMTP

en: Authentication
cs: Autentikace

en: Login
cs: Přihlášení

en: Plain
cs: Prosté

en: Primary Domain
cs: Primární doména

en: Secondary Domains (comma separated)
cs: Sekundární domény (oddělené čárkou)

en: Notifications service address
cs: Adresa služby pro zasílání upozornění

en: Notification Username
cs: Uživatelské jméno pro upozornění

en: Notification Password
cs: Heslo pro upozornění

en: MySql Hostname
cs: Adresa MySQL serveru

en: MySql Database
cs: Název MySQL databáze

en: MySql User
cs: Uživatel MySQL

en: MySql Password
cs: Heslo k MySQL databázi

en: MySql Port
cs: Port MySQL

en: Application | Applications
cs[0]: Aplikace
cs[1]: Aplikace
cs[2]: Aplikací
cs[3]: Aplikací

en: Terms and Conditions
cs: Podmínky a ujednání

en: Setup Checks
cs: Instalační kontroly

en: Config Manager
cs: Správce konfigurace

en: Authentication/Accounts
cs: Autentikace/Účty

en: Application Manager
cs: Správce aplikací

en: I have read the license agreement and accept it
cs: Přečetl(a) jsem si licenční ujednání a souhlasím

en: License Agreement
cs: Licenční ujednání

en: I have read the privacy agreement and accept it
cs: Přečetl(a) jsem si ujednání o ochraně soukromí a souhlasím

en: Privacy Agreement
cs: Ujednání o ochraně soukromí

en: Accept Terms and Conditions
cs: Přijmout podmínky
