Tine 2.0 - en to el_GR translation catalogue (13 entries)

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Available Version
el_GR: Διαθέσιμη έκδοση

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: uninstall
el_GR: Απεγκατάσταση

en: Yes
el_GR: Ναι

en: No
el_GR: Όχι

en: Login name
el_GR: Όνομα εισόδου

en: Password
el_GR: Κωδικός

en: File
el_GR: Αρχείο

en: Username
el_GR: Όνομα Χρήστη

en: Database
el_GR: Βάση Δεδομένων

en: User
el_GR: Χρήστης

en: Priority
el_GR: Προτεραιότητα
