Tine 2.0 - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Install application
et: Paigalda rakendus

en: Name
et: Nimi

en: Enabled
et: Sisse lülitatud

en: Order
et: Järjekord

en: Installed Version
et: Paigaldatud versioon

en: Available Version
et: Saadaolev versioon

en: Status
et: Staatus

en: Depends on
et: Sõltub

en: Uninstall application
et: Eemalda rakendus

en: uninstall
et: eemalda

en: This may take a while
et: See võib veidi aega võtta

en: Dependency Violation
et: Sõltuvuse rikkumine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Login name
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Secure Connection
et: Turvaline ühendus

en: None
et: Pole

en: File
et: Fail

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Database
et: Andmebaas

en: User
et: Kasutaja

en: Prefix
et: Eesliide

en: Logging
et: Logimine

en: Filename
et: Failinimi

en: Priority
et: Tähtsus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Path
et: Asukoht

en: Session
et: Sessioon

en: disabled
et: välja lülitatud

en: enabled
et: sisse lülitatud

en: Authentication
et: Autentimine

en: MySql Hostname
et: MySql hostinimi

en: MySql Database
et: MySql andmebaas

en: MySql User
et: MySql kasutaja

en: MySql Password
et: MySql parool

en: MySql Port
et: MySql port

en: User or UID
et: Kasutaja või UID

en: Group or GID
et: Grupp või GID
