Tine 2.0 - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Check
fi: Tarkista

en: Install application
fi: Asenna ohjelma

en: Name
fi: Nimi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Order
fi: Järjestys

en: Installed Version
fi: Asennettu versio

en: Available Version
fi: Saatavilla oleva versio

en: Status
fi: Tila

en: Depends on
fi: Riippuu

en: Uninstall application
fi: Poista ohjelma

en: Go to {0} login
fi: Siirry {0} kirjautumissivulle

en: uninstall
fi: poista asennus

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
fi: Haluatko poistaa ohjelmat?

en: This may take a while
fi: Tämä voi kestää hetken

en: Delete all existing users and groups
fi: Poista kaikki käyttäjät ja ryhmät

en: Initial Admin User
fi: Alustava ylläpitäjä

en: Initial admin login name
fi: Alustava ylläpitäjän kirjautumisnimi

en: Initial admin Password
fi: Alustava ylläpitäjän salasana

en: Password confirmation
fi: Salasanan vahvistus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Login name
fi: Kirjautumisnimi

en: Password
fi: Salasana

en: Port
fi: Portti

en: None
fi: Ei mitään

en: Default user group name
fi: Oletus käyttäjän ryhmän nimi

en: Default admin group name
fi: Oletus ylläpitäjän ryhmän nimi

en: Password Settings
fi: Salasana asetukset

en: User can change password
fi: Käyttäjä voi vaihtaa salasanan

en: Enable password policy
fi: Aktivoi salasana määritykset

en: Only ASCII
fi: Vain ASCII

en: Minimum length
fi: Minimi pituus

en: Minimum word chars
fi: Minimimäärä pieniä kirjaimia

en: Minimum uppercase chars
fi: Minimimäärä isoja kirjaimia

en: Minimum special chars
fi: Minimimäärä erikoismerkkejä

en: Minimum numbers
fi: Minimimäärä numeroita

en: Path
fi: Polku

en: Session
fi: Sessio

en: disabled
fi: pois käytöstä

en: enabled
fi: ei käytössä

en: Config file is not writable
fi: Config tiedostoon ei voida kirjoittaa

en: Download config file
fi: Lataa config tiedosto

en: Standard IMAP
fi: Standardi IMAP

en: Standard SMTP
fi: Standardi SMTP

en: MySql Database
fi: MySql Tietokanta

en: MySql User
fi: MySql Käyttäjätunnus

en: MySql Password
fi: MySql Salasana

en: MySql Port
fi: MySql Portti

en: Accept Terms and Conditions
fi: Hyväksy käyttöehdot ja säännöt
