Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (130 entries)

en: Performing Environment Checks...
hr_HR: Izvršavam provjere okruženja...

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
hr_HR: {0} ne može biti pronađeno. Pokušajte promijeniti svoje filter-kriterije, opcije pregleda ili što traži u {1}.

en: Check
hr_HR: Provjeri

en: Result
hr_HR: Rezultat

en: Run setup tests
hr_HR: Pokreni testove podešavanja

en: Ignore setup tests
hr_HR: Ignoriraj testove podešavanja

en: Install application
hr_HR: Instaliraj aplikaciju

en: Name
hr_HR: Ime

en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: Order
hr_HR: Poredak

en: Installed Version
hr_HR: Instalirana verzija

en: Available Version
hr_HR: Dostupna verzija

en: Depends on
hr_HR: Ovisi o

en: Uninstall application
hr_HR: Ukloni aplikaciju

en: Go to {0} login
hr_HR: Idi na {0} prijavu

en: uninstall
hr_HR: ukloni

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
hr_HR: Želite li stvarno ukloniti aplikaciju(e)?

en: This may take a while
hr_HR: Ovo bi moglo potrajati

en: Dependency Violation
hr_HR: Kršenje ovisnosti

en: Delete all existing users and groups
hr_HR: Izbriši sve postojeće korisnike i grupe

en: Switching from SQL to LDAP will delete all existing User Accounts, Groups and Roles. Do you really want to switch the accounts storage backend to LDAP ?
hr_HR: Prijelaz sa SQL na  LDAP će izbrisati sve postojeće korisničke račune, grupe i uloge. Želite li stvarno zamjeniti pozadinu pohrane računa na LDAP?

en: Backend
hr_HR: Pozadina

en: Initial Admin User
hr_HR: Inicijalni admin korisnik

en: Initial admin login name
hr_HR: Inicijalno ime za prijavu admin korisnika

en: Initial admin Password
hr_HR: Inicijalna admin zaporka

en: Password confirmation
hr_HR: Potvrda zaporke

en: Authentication provider
hr_HR: Pružatelj autentikacije

en: Try to split username
hr_HR: Pokušajte razdvojiti korisničko ime

en: Yes
hr_HR: Da

en: No
hr_HR: Ne

en: Account canonical form
hr_HR: Kanonski oblik računa

en: Account domain short name
hr_HR: Skraćeno domensko ime računa

en: Login name
hr_HR: Ime za prijavu

en: Password
hr_HR: Zaporka

en: Bind requires DN
hr_HR: Zahtjev vezanja DN

en: Base DN
hr_HR: Baza DN

en: Search filter
hr_HR: Filter pretraživanja

en: Hostname
hr_HR: Poslužitelj

en: Secure Connection
hr_HR: Sigurna konekcija

en: None
hr_HR: Ništa

en: Append domain to login name
hr_HR: Dodaj domenu imenu za prijavu

en: Accounts storage
hr_HR: Pohrana računa

en: Default user group name
hr_HR: Zadano ime korisničke grupe

en: Default admin group name
hr_HR: Zadano ime admin grupe

en: Password Settings
hr_HR: Postavke Lozinki

en: User can change password
hr_HR: Korisnik može promijeniti zaporku

en: Enable password policy
hr_HR: Omogući politiku lozinki

en: Only ASCII
hr_HR: Samo ASCII

en: Minimum length
hr_HR: Minimalna duljina

en: Minimum word chars
hr_HR: Minimalan broj znakova u riječi

en: Minimum uppercase chars
hr_HR: Minimalan broj velikih slova

en: Minimum special chars
hr_HR: Minimalan broj spedijalnih znakova

en: Minimum numbers
hr_HR: Minimalan broj znamenki

en: Forbid part of username in password
hr_HR: Zabranjen dio u imena u lozinci

en: Redirect Settings
hr_HR: Preusmjeravanje postavki

en: Redirect Url (redirect to login screen if empty)
hr_HR: Preusmjeravanje Url (preusmjeriti na zaslon prijave ukoliko je prazan)

en: Redirect Always (if No, only redirect after logout)
hr_HR: Preusmjeri uvijek (ako ne, preusmjeri samo nakon odjave)

en: Redirect to referring site, if exists
hr_HR: Preusmjeravanje na web-lokaciju s koje dolazi, ako postoji

en: Password encoding
hr_HR: Kodiranje zaporke

en: User DN
hr_HR: Korisnik DN

en: User Filter
hr_HR: Korisnički filter

en: User Search Scope
hr_HR: Područje traženja korisnika

en: Groups DN
hr_HR: Grupa DN

en: Group Filter
hr_HR: Filter grupe

en: Group Search Scope
hr_HR: Područje traženja grupe

en: Use Rfc 2307 bis
hr_HR: Koristi Rfc 2307 bis

en: Min User Id
hr_HR: Minimalan korisnički ID

en: Max User Id
hr_HR: Maksimalan korisnički ID

en: Min Group Id
hr_HR: Minimalan ID grupe

en: Max Group Id
hr_HR: Maksimalan ID grupe

en: Group UUID Attribute name
hr_HR: Naziv atributa za UUID grupe

en: User UUID Attribute name
hr_HR: Naziv atributa za UUID korisnika

en: Readonly access
hr_HR: Pristup samo za čitanja

en: Save config and install
hr_HR: Spremi i instaliraj konfiguraciju

en: Save config
hr_HR: Spremi konfiguraciju

en: Passwords don't match
hr_HR: Zaporke nisu jednake

en: Should not be empty
hr_HR: Ne bi trebalo biti prazno

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Setup Authentication
hr_HR: Podešavanje autentikacije

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Database
hr_HR: Baza podataka

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Prefix
hr_HR: Prefiks

en: Logging
hr_HR: Logiranje

en: Filename
hr_HR: Ime datoteke

en: Priority
hr_HR: Prioritet

en: Caching
hr_HR: Keširanje

en: Lifetime (seconds)
hr_HR: Životni vijek (sekunde)

en: Path
hr_HR: Putanja

en: Queue
hr_HR: U redu

en: Session
hr_HR: Sesija

en: Temporary files
hr_HR: Privremene datoteke

en: Temporary Files Path
hr_HR: Putanja privremenih datoteka

en: Filestore directory
hr_HR: Direktorij za spremanje datoteka

en: Filestore Path
hr_HR: Putanja do direktorija za spremanje datoteka

en: Addressbook Map panel
hr_HR: Mapa imenika

en: Map panel
hr_HR: Mapa

en: disabled
hr_HR: isključeno

en: enabled
hr_HR: uključeno

en: Config file is not writable
hr_HR: Upis u konfiguracijsku datoteku nije moguć

en: Download config file
hr_HR: Preuzmi konfiguracijsku datoteku

en: Standard IMAP
hr_HR: Standardni IMAP

en: Standard SMTP
hr_HR: Standardni SMTP

en: Use system account
hr_HR: Koristi sistemski račun

en: Cyrus Admin
hr_HR: Cyrus administator

en: Cyrus Admin Password
hr_HR: Cyrus lozinka administratora

en: Authentication
hr_HR: Autentikacija

en: Plain
hr_HR: Jednostavno

en: Primary Domain
hr_HR: Primarna domena

en: Secondary Domains (comma separated)
hr_HR: Sekundarna domena (odvojena zarezom)

en: Notifications service address
hr_HR: Servisna adresa notifikacija

en: Notification Username
hr_HR: Korisničko ime notifikacija

en: Notification Password
hr_HR: Zaporka notifikacija

en: Notifications local client (hostname or IP address)
hr_HR: Obavijesti lokalno klijenta (poslužitelj ili IP adresa)

en: User or UID
hr_HR: Korisnik ili UID

en: Group or GID
hr_HR: Grupa ili GID

en: Home Template
hr_HR: Početni predložak

en: Password Scheme
hr_HR: Shema lozinke

en: Application | Applications
hr_HR[0]: Aplikacija
hr_HR[1]: Aplikacije
hr_HR[2]: Aplikacija

en: Terms and Conditions
hr_HR: Uvjeti i odredbe

en: Setup Checks
hr_HR: Provjere postavki

en: Config Manager
hr_HR: Uređivač konfiguracije

en: Authentication/Accounts
hr_HR: Autentikacija/Računi

en: Email
hr_HR: E-mail

en: Application Manager
hr_HR: Uređivač aplikacija

en: I have read the license agreement and accept it
hr_HR: Pročitao sam ugovor o korištenju i prihvaćam ga

en: License Agreement
hr_HR: Ugovor o korištenju

en: I have read the privacy agreement and accept it
hr_HR: Pročitao sam ugovor o privatnosti i prihvaćam ga

en: Privacy Agreement
hr_HR: Ugovor o privatnosti

en: Accept Terms and Conditions
hr_HR: Prihvaćam uvjete korištenja
