Tine 2.0 - en to hu translation catalogue (133 entries)

en: Performing Environment Checks...
hu: Környezeti ellenörzés végrehajtása...

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
hu: Nem található semmi {0}. Kérlek próbáld megváltoztatni a szűrő feltételeket, a nézet opciókat vagy a {1} amiben keresel.

en: Check
hu: Ellenörzés

en: Result
hu: Eredmény

en: Run setup tests
hu: Telepítési tesztek futtatása

en: Ignore setup tests
hu: Telepítési tesztek figyelmen kívül hagyása

en: Install application
hu: Program telepítése

en: Name
hu: Név

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Order
hu: Sorrend

en: Installed Version
hu: Telepített verzió

en: Available Version
hu: Elérhető verzió

en: Status
hu: Állapot

en: Depends on
hu: Függőségek

en: Uninstall application
hu: Program eltávolítása

en: Go to {0} login
hu: {0} bejelentkezéshez ugrás

en: uninstall
hu: eltávolítás

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
hu: Biztosan el szeretnéd távolítani a programo(ka)t?

en: This may take a while
hu: Ez eltarthat egy ideig

en: Dependency Violation
hu: Függőségek megszegése

en: Delete all existing users and groups
hu: Minden meglévő csoport és felhasználó törlése

en: Switching from SQL to LDAP will delete all existing User Accounts, Groups and Roles. Do you really want to switch the accounts storage backend to LDAP ?
hu: SQL-ről LDAP-ra váltás törölni fogja az összes meglévő Felhasználói fiókokat, Csoportokat és Szabályokat. Biztosan szeretnéd váltani az azonsítók tárolási hátterét LDAP-ra?

en: Backend
hu: Háttér

en: Initial Admin User
hu: Kezdő Admin felhasználó

en: Initial admin login name
hu: Kezdő Admin felhasználónév

en: Initial admin Password
hu: Kezdő Admin jelszó

en: Password confirmation
hu: Jelszó megerősítés

en: Authentication provider
hu: Azonsítási szolgáltató

en: Try to split username
hu: Próbáld kettéválasztani a felhasználónevet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Account canonical form
hu: Azonosító kanonikus forma

en: Account domain short name
hu: Azonosító rövid domain név

en: Host
hu: Gép

en: Login name
hu: Felhasználó név

en: Password
hu: Jelszó

en: Bind requires DN
hu: Bindnek szükséges a DN

en: Base DN
hu: Alap DN

en: Search filter
hu: Keresési szűrő

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Secure Connection
hu: Biztonságos kapcsolat

en: None
hu: Semmi

en: Append domain to login name
hu: Domain csatolása a felhasználónévhez

en: Accounts storage
hu: Azonsítók tárolása

en: Default user group name
hu: Alapértelmezett felhasználói csoport neve

en: Default admin group name
hu: Alapértelmezett admin csoport neve

en: Password Settings
hu: Jelszó beállítások

en: User can change password
hu: Felhasználó változtathat jelszót

en: Enable password policy
hu: Jelszó szabályok engedélyezése

en: Only ASCII
hu: Csak ASCII

en: Minimum length
hu: Minimum hossz

en: Minimum word chars
hu: Minimum betű karakterek

en: Minimum uppercase chars
hu: Minimum nagy karakterek

en: Minimum special chars
hu: Minimum speciális karakterek

en: Minimum numbers
hu: Minimum számok

en: Redirect Settings
hu: Átirányítási beállítások

en: Redirect Url (redirect to login screen if empty)
hu: Átirányítási URL (átirányítás a belépő oldalra ha üres)

en: Redirect Always (if No, only redirect after logout)
hu: Átirányítás mindig (ha Nem, átirányítás csak kilépés után)

en: Redirect to referring site, if exists
hu: Átirányítás a hivatkozó oldalra, ha létezik

en: Password encoding
hu: Jelszó kódolás

en: User DN
hu: Felhasználó DN

en: User Filter
hu: Felhasználó szűrő

en: User Search Scope
hu: Felhasználó keresési kör

en: Groups DN
hu: Csoportok DN

en: Group Filter
hu: Csoport szűrő

en: Group Search Scope
hu: Csoport keresési kör

en: Use Rfc 2307 bis
hu: RFC 2307 használata

en: Min User Id
hu: Min felhasználó Id

en: Max User Id
hu: Max felhasználó Id

en: Min Group Id
hu: Min csoport Id

en: Max Group Id
hu: Max csoport Id

en: Group UUID Attribute name
hu: Csoport UUID tulajdonság név

en: User UUID Attribute name
hu: Felhasználó UUID tulajdonság név

en: Readonly access
hu: Csak olvasható elérés

en: Save config and install
hu: Beállítás elmentése és telepítés

en: Save config
hu: Beállítás elmentése

en: Passwords don't match
hu: Jelszó nem egyezik

en: Should not be empty
hu: Nem lehet üres

en: Setup Authentication
hu: Telepítési azonosítás

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Database
hu: Adatbázis

en: User
hu: Felhasználó

en: Prefix
hu: Előképző

en: Logging
hu: Naplózás

en: Filename
hu: Filenév

en: Priority
hu: Prioritás

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Lifetime (seconds)
hu: Élettartam (másodperc)

en: Path
hu: Elérési út

en: Session
hu: Munkafázis

en: Temporary files
hu: Ideiglenes fileok

en: Temporary Files Path
hu: Ideiglenes filok elérési útja

en: Filestore directory
hu: Filetárolási könyvtár

en: Filestore Path
hu: Filetárolás elérési útja

en: Addressbook Map panel
hu: Címjegyzék Térkép fül

en: Map panel
hu: Térkép fül

en: disabled
hu: letiltva

en: enabled
hu: engedélyezve

en: Config file is not writable
hu: Beállítási file nem írható

en: Download config file
hu: Beállítási file letöltése

en: Use system account
hu: Rendszer azonosító használata

en: Cyrus Admin Password
hu: Cyrus Admin jelszó

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Login
hu: Felhasználónév

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Primary Domain
hu: Elsődleges Domain

en: Secondary Domains (comma separated)
hu: Másodlagos Domainek (vesszővel elválasztva)

en: Notifications service address
hu: Értesítési szolgáltatás címe

en: Notification Username
hu: Értesítés felhasználóneve

en: Notification Password
hu: Értesítés jelszava

en: Notifications local client (hostname or IP address)
hu: Helyi kliens értesítések (hosztnév vagy IP cím)

en: MySql Hostname
hu: MySql gépnév

en: MySql Database
hu: MySql adatbázis

en: MySql User
hu: MySql felhasználónév

en: MySql Password
hu: MySql jelszó

en: User or UID
hu: Felhasználónév vagy UID

en: Group or GID
hu: Csoport vagy GID

en: Home Template
hu: Home sablon

en: Password Scheme
hu: Jelszó séma

en: PLAIN-MD5
hu: Alap-MD5

en: MD5-CRYPT
hu: MD5-Kódolt

en: PLAIN
hu: Egyszerű

en: Application | Applications
hu[0]: Program
hu[1]: Programok

en: Terms and Conditions
hu: Kikötések és feltételek

en: Setup Checks
hu: Telepítési ellenörzések

en: Config Manager
hu: Beállítások kezelése

en: Authentication/Accounts
hu: Azonosítás/Belépések

en: Application Manager
hu: Programok kezelése

en: I have read the license agreement and accept it
hu: Elolvastam a licensz megállapodást és elfogadtam

en: License Agreement
hu: Licensz megállapodás

en: I have read the privacy agreement and accept it
hu: Elolvastam a titoktartási megállapodást és elfogadtam

en: Privacy Agreement
hu: Titoktartási megállapodás

en: Accept Terms and Conditions
hu: Kikötések és feltételek elfogadása
