Tine 2.0 - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: Install application
nb: Installer applikasjon

en: Name
nb: Navn

en: Enabled
nb: Aktivert

en: Order
nb: Rekkefølge

en: Installed Version
nb: Installert Versjon

en: Available Version
nb: Tilgjengelig Versjon

en: Depends on
nb: Avhenger av

en: Uninstall application
nb: Avinstaller applikasjon

en: Go to {0} login
nb: Gå til {0} logg inn

en: uninstall
nb: avinstaller

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
nb: Vil du virkelig avinstallere programmet(ene)?

en: This may take a while
nb: Dette kan ta litt tid

en: Dependency Violation
nb: Avhengighets Brudd

en: Delete all existing users and groups
nb: Slette alle eksisterende brukere og grupper
