Tine 2.0 - en to nl_NL translation catalogue (45 entries)

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Install application
nl_NL: Installeer toepassing

en: Name
nl_NL: Naam

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Installed Version
nl_NL: Geïnstalleerde versie

en: Available Version
nl_NL: Beschikbare versie

en: Depends on
nl_NL: Afhankelijk van

en: Uninstall application
nl_NL: De-installeer toepassing

en: This may take a while
nl_NL: Dit kan even duren

en: Delete all existing users and groups
nl_NL: Verwijder alle bestaande gebruikers en groepen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Login name
nl_NL: Login naam

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Port
nl_NL: Poort

en: Search filter
nl_NL: Zoekfilter

en: Password Settings
nl_NL: Wachtwoord instellingen

en: User can change password
nl_NL: Gebruiker mag wachtwoord wijzigen

en: Only ASCII
nl_NL: Uitsluitend ASCII

en: Minimum length
nl_NL: Minimumlengte

en: Minimum uppercase chars
nl_NL: Minimum aantal hoofdletters

en: Minimum special chars
nl_NL: Minimum aantal speciale tekens

en: Minimum numbers
nl_NL: Minimum aantal cijfers

en: Save config
nl_NL: Opslaan configuratie

en: Passwords don't match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: File
nl_NL: Bestand

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Prefix
nl_NL: Voorvoegsel

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Session
nl_NL: Sessie

en: Temporary files
nl_NL: Tijdelijke bestanden

en: Temporary Files Path
nl_NL: Pad voor tijdelijke bestanden

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: Config file is not writable
nl_NL: Configuratie bestand is niet beschrijfbaar

en: Download config file
nl_NL: Download configuratie bestand

en: Application | Applications
nl_NL[0]: Toepassing
nl_NL[1]: Toepassingen

en: Terms and Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: I have read the license agreement and accept it
nl_NL: Ik heb de licentie voorwaarden gelezen en accepteer deze

en: License Agreement
nl_NL: Licentie voorwaarden

en: I have read the privacy agreement and accept it
nl_NL: Ik heb de privacy voorwaarden gelezen en accepteer deze

en: Privacy Agreement
nl_NL: Privacy voorwaarden

en: Accept Terms and Conditions
nl_NL: Accepteer de voorwaarden
