Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (140 entries)

en: Performing Environment Checks...
pl: Przygotowywanie testów środowiska...

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
pl: Nie znaleziono {0}. Proszę spróbować zmienić kryteria filtrowania, opcje podglądu albo {1}, w którym szukasz.

en: Check
pl: Sprawdzane składniki

en: Result
pl: Wynik

en: Run setup tests
pl: Uruchom testy konfiguracji

en: Ignore setup tests
pl: Ignoruj testy ustawień

en: Install application
pl: Zainstaluj aplikację

en: Name
pl: Nazwa

en: Enabled
pl: Włączona

en: Order
pl: Kolejność

en: Installed Version
pl: Zainstalowana wersja

en: Available Version
pl: Dostępna wersja

en: Depends on
pl: Zależy od

en: Uninstall application
pl: Odinstaluj aplikację

en: Go to {0} login
pl: Przejdź do logowania {0}

en: uninstall
pl: odinstaluj

en: Do you really want to uninstall the application(s)?
pl: Czy na pewno chcesz odinstalować aplikację?

en: This may take a while
pl: To może chwilę potrwać

en: Dependency Violation
pl: Niespełnione zależności

en: Delete all existing users and groups
pl: Usuń wszystkich, istniejących użytkowników i grupy

en: Switching from SQL to LDAP will delete all existing User Accounts, Groups and Roles. Do you really want to switch the accounts storage backend to LDAP ?
pl: Przejście z SQL na LDAP usunie wszystkie, istniejące konta użytkowników, grupy oraz role. Czy na pewno chcesz przełączyć konta na LDAP?

en: Initial Admin User
pl: Początkowy administrator

en: Initial admin login name
pl: Początkowy login administratora

en: Initial admin Password
pl: Początkowe hasło administratora

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Authentication provider
pl: Uwierzytelnienie

en: Try to split username
pl: Spróbuj podzielić nazwę użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Account canonical form
pl: Konto standardowe

en: Account domain short name
pl: Skrót nazwy domeny konta

en: Host
pl: Komputer

en: Login name
pl: Login

en: Password
pl: Hasło

en: Bind requires DN
pl: Bind wymaga nazwy domeny

en: Base DN
pl: Podstawowa domena

en: Search filter
pl: Filtr wyszukiwania

en: Hostname
pl: Komputer

en: Secure Connection
pl: Bezpieczne połączenie

en: None
pl: Brak

en: Append domain to login name
pl: Dołącz domenę do loginu

en: Accounts storage
pl: Konta

en: Default user group name
pl: Domyślna nazwa grupy użytkownika

en: Default admin group name
pl: Domyślna nazwa grupy administratora

en: Password Settings
pl: Ustawienia hasła

en: User can change password
pl: Użytkownik może zmienić hasło

en: Enable password policy
pl: Włącz politykę haseł

en: Only ASCII
pl: Wyłącznie znaki ASCII

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Minimum word chars
pl: Minimalna ilość znaków w słowie

en: Minimum uppercase chars
pl: Minimalna ilość wielkich liter

en: Minimum special chars
pl: Minimalna ilość znaków specjalnych

en: Minimum numbers
pl: Minimalna ilość cyfr

en: Forbid part of username in password
pl: Zabroń używania części nazwy użytkownika w haśle

en: Redirect Settings
pl: Ustawienia przekierowania

en: Redirect Url (redirect to login screen if empty)
pl: Przekieruj URL (jeśli pusty, wyświetl ekran logowania)

en: Redirect Always (if No, only redirect after logout)
pl: Zawsze przekieruj (w przypadku Nie, przekieruj po wylogowaniu)

en: Redirect to referring site, if exists
pl: Przekieruj do powiązanej strony, jeśli istnieje

en: Password encoding
pl: Metoda kodowania hasła

en: User DN
pl: Domena użytkownika

en: User Filter
pl: Filtr użytkowników

en: User Search Scope
pl: Zakres wyszukiwania użytkowników

en: Groups DN
pl: Domena grupy

en: Group Filter
pl: Filtr grupy

en: Group Search Scope
pl: Zakres wyszukiwania grupy

en: Use Rfc 2307 bis
pl: Stosuj RFC 2307 aż do

en: Min User Id
pl: Min. id użytkownika

en: Max User Id
pl: Maks. id użytkownika

en: Min Group Id
pl: Min. id grupy

en: Max Group Id
pl: Maks. id grupy

en: Group UUID Attribute name
pl: Unikalny atrybut grupy

en: User UUID Attribute name
pl: Unikalny atrybut użytkownika

en: Readonly access
pl: Tylko do odczytu

en: Save config and install
pl: Zapisz konfigurację i zainstaluj

en: Save config
pl: Zapisz konfigurację

en: Passwords don't match
pl: Hasła nie są takie same

en: Should not be empty
pl: Nie może być puste

en: File
pl: Plik

en: Setup Authentication
pl: Konfiguruj uwierzytelnianie

en: Username
pl: Użytkownik

en: Database
pl: Baza danych

en: User
pl: Użytkownik

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Logging
pl: Logi

en: Filename
pl: Zapisuj do pliku

en: Priority
pl: Tryb zapisu

en: Caching
pl: Włącz pamięć podręczną

en: Lifetime (seconds)
pl: Czas życia (sekundy)

en: Path
pl: Ścieżka

en: Queue
pl: Kolejka

en: Session
pl: Sesja

en: Temporary files
pl: Pliki tymczasowe

en: Temporary Files Path
pl: Ścieżka do plików tymczasowych

en: Filestore directory
pl: Katalog plików

en: Filestore Path
pl: Ścieżka do katalogu plików

en: Addressbook Map panel
pl: Mapowanie książki adresowej

en: Map panel
pl: Mapowanie

en: disabled
pl: wyłączone

en: enabled
pl: włączone

en: Config file is not writable
pl: Brak uprawnień zapisu do pliku konfiguracyjnego

en: Download config file
pl: Pobierz plik konfiguracyjny

en: Standard IMAP
pl: IMAP

en: Standard SMTP
pl: SMTP

en: Imap
pl: IMAP

en: Use system account
pl: Użyj konta systemowego

en: Cyrus Admin
pl: Administrator - Cyrus

en: Cyrus Admin Password
pl: Hasło adminitratora - Cyrus

en: Smtp
pl: SMTP

en: Authentication
pl: Uwierzytelnienie

en: Plain
pl: Czysty tekst

en: Primary Domain
pl: Domena główna

en: Secondary Domains (comma separated)
pl: Poddomeny (oddzielone przecinkiem)

en: Notifications service address
pl: Adres e-mail usługi powiadamiania

en: Notification Username
pl: Przypomnienie nazwy użytkownika

en: Notification Password
pl: Przypomnienie hasła

en: Notifications local client (hostname or IP address)
pl: Powiadomienia, klient lokalny (nazwa hosta albo adres IP)

en: SIEVE
pl: FILTR

en: MySql Hostname
pl: Nazwa hosta dla MySQL

en: MySql Database
pl: Baza danych MySQL

en: MySql User
pl: Użytkownik MySQL

en: MySql Password
pl: Hasło dla MySQL

en: MySql Port
pl: Port MySQL

en: User or UID
pl: Użytkownik albo UID

en: Group or GID
pl: Grupa albo GID

en: Home Template
pl: Szablon strony domowej

en: Password Scheme
pl: Schemat hasła

en: SSHA256
pl: SHAA256

en: SSHA512
pl: SHAA512

en: Application | Applications
pl[0]: Aplikacja
pl[1]: aplikacje
pl[2]: aplikacje
pl[3]: aplikacje

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i postanowienia

en: Setup Checks
pl: Testy konfiguracji

en: Config Manager
pl: Konfigurator ustawień

en: Authentication/Accounts
pl: Uwierzytelnienie / Konta

en: Email
pl: E-mail

en: Application Manager
pl: Konfigurator aplikacji

en: I have read the license agreement and accept it
pl: Przeczytałem postanowienia licencji i je akceptuję

en: License Agreement
pl: Warunki udzielenia licencji

en: I have read the privacy agreement and accept it
pl: Przeczytałem postanowienia poufności i je akceptuję

en: Privacy Agreement
pl: Postanowienia poufności

en: Accept Terms and Conditions
pl: Akceptuję warunki i postanowienia.
