Tine 2.0 - en to ro_RO translation catalogue (14 entries)

en: Result
ro_RO: Resultat

en: Name
ro_RO: Nume

en: Yes
ro_RO: Da

en: No
ro_RO: Nu

en: Password
ro_RO: Parola

en: Only ASCII
ro_RO: Numai ASCII

en: File
ro_RO: Fişier

en: Username
ro_RO: Nume utilizator

en: User
ro_RO: Utilizator

en: Filename
ro_RO: NumeFişier

en: Priority
ro_RO: Prioritate

en: Session
ro_RO: Sesiune

en: Temporary files
ro_RO: Fişiere Temporare

en: Application | Applications
ro_RO[0]: Aplicaţie
ro_RO[1]: Aplicaţii
ro_RO[2]: Aplicaţii
