Tine 2.0 - en to sr translation catalogue (64 entries)

en: Performing Environment Checks...
sr: Izvršavam proveru okruženja...

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
sr: Nije pronađena nijedna {0}. Molimo pokušajte promieiti kriterijume filtriranja, opcije prikaza ili {1} u koje pretražujete.

en: Check
sr: Proveri

en: Result
sr: Rezultat

en: Run setup tests
sr: Pokreni proveru podešavanja

en: Ignore setup tests
sr: Ignoriši proveru podešavanja

en: Install application
sr: Instaliraj aplikaciju

en: Backend
sr: Pozadina

en: Yes
sr: Da

en: No
sr: Ne

en: Password
sr: Lozinka

en: Secure Connection
sr: Sigurna konekcija

en: None
sr: Nijedan

en: Append domain to login name
sr: Dodajte domen u ime za prijavu

en: File
sr: Datoteka

en: Setup Authentication
sr: Podešavanje autentifikacije

en: Username
sr: Korisnično ime

en: Database
sr: Baza podataka

en: User
sr: Korisnik

en: Prefix
sr: Prefiks

en: Filename
sr: Ime datoteke

en: Priority
sr: Prioritet

en: Caching
sr: Keširanje

en: Lifetime (seconds)
sr: Trajanje (sekunde)

en: Path
sr: Putanja

en: Queue
sr: U redu

en: Session
sr: Sesija

en: Temporary files
sr: Privremene datoteke

en: Temporary Files Path
sr: Putanja privremene datoteke

en: Filestore directory
sr: Direktorijum za smeštanje datoteka

en: Filestore Path
sr: Putanja do direktorijuma za smeštanje datoteka

en: Addressbook Map panel
sr: Panel mape imenika

en: Map panel
sr: Panel mapa

en: disabled
sr: Isklučeno

en: enabled
sr: Uključeno

en: Standard IMAP
sr: Standardni IMAP

en: Standard SMTP
sr: Standardni SMTP

en: Use system account
sr: Koristite sistemski nalog

en: Use email address as login name
sr: Koristite email adresu kao korisničko ime

en: Cyrus Admin
sr: Cyrus administrator

en: Cyrus Admin Password
sr: Cyrus lozinka administratora

en: Use proxy auth
sr: Koristite proxy autorizaciju

en: Authentication
sr: Autentifikacija

en: Login
sr: Prijavite se

en: Plain
sr: Jednostavan

en: Primary Domain
sr: Primarni domen

en: Secondary Domains (comma separated)
sr: Sekundarni domeni (razdvojeni zarezom)

en: Notifications service address
sr: Adresa servisa obaveštenja

en: Notification Username
sr: Korisničko ime obaveštenja

en: Notification Password
sr: Lozinka obaveštenja

en: Notifications local client (hostname or IP address)
sr: Lokalni klijent obaveštenja (hostname ili IP adresa)

en: MySql Database
sr: MySql Baza

en: MySql User
sr: MySql Korisnik

en: MySql Password
sr: MySql Lozinka

en: User or UID
sr: Korisnik ili UID

en: Group or GID
sr: Grupa ili GID

en: Home Template
sr: Početni šablon

en: Password Scheme
sr: Šema lozinke

en: Email
sr: E-pošta

en: I have read the license agreement and accept it
sr: Pročitao-la sam licencni ugovor i prihvatio-la sam ga

en: License Agreement
sr: Ugovor o licenci

en: I have read the privacy agreement and accept it
sr: Pročitao-la sam sporazum o privatnosti i prihvatio-la sam ga

en: Privacy Agreement
sr: Sporazum o privatnosti

en: Accept Terms and Conditions
sr: Prihvatite uslove i odredbe
