Tine 2.0 - en to tr_TR translation catalogue (6 entries)

en: Install application
tr_TR: Programı Yükle

en: Name
tr_TR: İsim

en: Enabled
tr_TR: Aktif

en: Order
tr_TR: Sıralandırma

en: Installed Version
tr_TR: Yüklu Sürüm

en: Available Version
tr_TR: Aktuel Sürüm
