Tine 2.0 - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Summary
bg: Общо

en: Due date
bg: Краен срок

en: Priority
bg: Приоритет

en: Notes
bg: Бележки

en: Enter description...
bg: Напиши описание

en: Percentage
bg: Процент

en: Completed
bg: Завършен

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
bg[0]: Наистина ли желаете да изтриете селектираната задача?
bg[1]: Наистина ли желаете да изтриете селектираните задачи?

en: Add a task...
bg: Добави задача

en: Due Date
bg: Краен срок

en: Percent
bg: Процент

en: Responsible
bg: Отговорник

en: Task | Tasks
bg[0]: Задачa
bg[1]: Задачи

en: Tasks
bg: Задачи

en: to do list | to do lists
bg[0]: списък със задачи
bg[1]: списъка със задачи

en: to do lists
bg: списъци със задачи

en: Creation Time
bg: Създаден на

en: %s's personal tasks
bg: %s's лични задачи

en: manage shared task lists
bg: организира списък на задачи

en: Create new shared tasks lists
bg: Състави нов списък на споделени задачи
