Tine 2.0 - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
ca: Heu de proporcionar una data de venciment, perquè s'estableix una alarma!

en: Summary
ca: Resum

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Priority
ca: Prioritat

en: Organizer
ca: Organitzador

en: Add Responsible ...
ca: Afegeix un responsable ...

en: Enter description...
ca: Introduïu una descripció

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Completed
ca: Completada

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
ca[0]: Esteu segur que voleu eliminar la tasca seleccionada?
ca[1]: Esteu segur que voleu eliminar les tasques seleccionades?

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Add a task...
ca: Afegeix una tasca...

en: Due Date
ca: Data de venciment

en: Percent
ca: Percentatge

en: Responsible
ca: Responsable

en: Task | Tasks
ca[0]: Tasca
ca[1]: Tasques

en: Tasks
ca: Tasques

en: to do list | to do lists
ca[0]: llista de coses a fer
ca[1]: llistes de coses a fer

en: to do lists
ca: llistes de coses a fer

en: Creation Time
ca: Data de creació

en: All my tasks
ca: Totes les meves tasques

en: Default Favorite
ca: Preferit per defecte

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
ca: El preferit per defecte que es carrega a l'inici de Tasques

en: %s's personal tasks
ca: tasques personals de %s

en: Due
ca: Venciment

en: Description
ca: Descripció

en: Lead
ca: Client potencial

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All tasks of my taskslists
ca: Totes les tasques de les meves llistes de tasques

en: manage shared task lists
ca: gestiona les llistes de tasques compartides

en: Create new shared tasks lists
ca: Crea noves llistes de tasques compartides

en: manage shared tasks favorites
ca: gestiona els preferits de les tasques compartides

en: Create or update shared tasks favorites
ca: Crea o actualitza preferits de tasques compartides
