Tine 2.0 - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
cs: Musíte zadat termín dokončení, protože je nastaven alarm!

en: Summary
cs: Přehled

en: Due date
cs: Termín dokončení

en: Priority
cs: Priorita

en: Organizer
cs: Organizátor

en: Add Responsible ...
cs: Přidat zodpovědnou osobu ...

en: Notes
cs: Poznámky

en: Enter description...
cs: Zadejte popis...

en: Percentage
cs: Procenta

en: Completed
cs: Dokončený

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
cs[0]: Opravdu chcete smazat vybraný úkol?
cs[1]: Opravdu chcete smazat vybrané úkoly?
cs[2]: Opravdu chcete smazat vybrané úkoly?
cs[3]: Opravdu chcete smazat vybrané úkoly?

en: Tags
cs: Štítky

en: Add a task...
cs: Přidat úkol...

en: Due Date
cs: Termín dokončení

en: Percent
cs: Procent

en: Responsible
cs: Zodpovídá

en: Task | Tasks
cs[0]: Úkol
cs[1]: Úkoly
cs[2]: Úkolů
cs[3]: Úkolů

en: Tasks
cs: Úkoly

en: to do list | to do lists
cs[0]: seznam úkolů
cs[1]: seznamy úkolů
cs[2]: seznamů úkolů
cs[3]: seznamů úkolů

en: to do lists
cs: seznamy úkolů

en: Creation Time
cs: Čas vytvoření

en: All my tasks
cs: Všechny mé úkoly

en: Default Favorite
cs: Výchozí oblíbené položky úkolů

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
cs: Výchozí oblíbené položky, které jsou načteny při spuštění úkolů

en: %s's personal tasks
cs: osobní úkoly uživatele %s

en: Due
cs: Do

en: Description
cs: Popis

en: Telephone
cs: Telefon

en: Email
cs: E-mail

en: All tasks of my taskslists
cs: Všechny úkoly z mých seznamů

en: manage shared task lists
cs: spravovat sdílené seznamy úkolů

en: Create new shared tasks lists
cs: Vytvořit nové sdílené seznamy úkolů

en: manage shared tasks favorites
cs: spravovat sdílené oblíbené položky úkolů

en: Create or update shared tasks favorites
cs: Vytvořit nebo aktualizovat sdílené oblíbené položky úkolů
