Tine 2.0 - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Priority
et: Tähtsus

en: Organizer
et: Organiseerija

en: Notes
et: Märkmed

en: Percentage
et: Protsent

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Tags
et: Sildid

en: Add a task...
et: Lisa ülesanne...

en: Percent
et: Protsent

en: Responsible
et: Vastutav

en: Task | Tasks
et[0]: Ülesanne
et[1]: Ülesannet

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Creation Time
et: Loomise aeg

en: New Task
et: Uus ülesanne

en: All my tasks
et: Kõik minu ülesanded

en: No response
et: Vastust pole

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: In process
et: Töös

en: low
et: madal

en: normal
et: tavaline

en: Description
et: Kirjeldus

en: Telephone
et: Telefon

en: Email
et: E-post
