Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (59 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
hr_HR: Potrebno je navesti rok izvršenja radi postavljenog alarma.

en: Summary
hr_HR: Sumarno

en: Due date
hr_HR: Rok izvršenja

en: Priority
hr_HR: Prioritet

en: Organizer
hr_HR: Organizator

en: Add Responsible ...
hr_HR: Dodaj zaduženog..

en: Notes
hr_HR: Bilješke

en: Enter description...
hr_HR: Unesite opis..

en: Percentage
hr_HR: Postotak

en: Status | Status
hr_HR[0]: Status
hr_HR[1]: Statusa
hr_HR[2]: Statusa

en: Completed
hr_HR: Završeno

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
hr_HR[0]: Želite li obrisati odabrani zadatak?
hr_HR[1]: Želite li obrisati odabrane zadatke?
hr_HR[2]: Želite li obrisati odabrane zadatke?

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Add a task...
hr_HR: Dodaj zadatak..

en: Due Date
hr_HR: Rok izvršenja

en: Percent
hr_HR: Postotak

en: Responsible
hr_HR: Zadužen

en: Task | Tasks
hr_HR[0]: Zadatak
hr_HR[1]: Zadatka
hr_HR[2]: Zadataka

en: Tasks
hr_HR: Zadaci

en: to do list | to do lists
hr_HR[0]: Lista zaduženja
hr_HR[1]: Liste zaduženja
hr_HR[2]: Listi zaduženja

en: to do lists
hr_HR: Liste zaduženja

en: Last Modified Time
hr_HR: Vrijeme zadnje izmjene

en: Last Modified By
hr_HR: Zadnji izmijenio

en: Creation Time
hr_HR: Vrijeme kreiranja

en: Created By
hr_HR: Kreirao

en: New Task
hr_HR: Novi zadatak

en: All my tasks
hr_HR: Zadaci koje sam kreirao

en: Default Favorite
hr_HR: Zadani favorit

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
hr_HR: Zadani favorit postavljen prilikom pokretanja Zadataka

en: Default Task List
hr_HR: Zadana lista zadataka

en: The default task list to create new tasks in.
hr_HR: Zadana lista zadataka za kreiranje novih.

en: Tasks status available
hr_HR: Raspoloživi status zadataka

en: Possible tasks status. Please note that additional attendee status might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
hr_HR: Mogući statusi zadataka.Napomena kako bi dodatni statusi sudionika mogli utjecati na ostale zadatke prilikom izvoza ili sinkronizacije.

en: No response
hr_HR: Nema odgovora

en: Cancelled
hr_HR: Prekinuto

en: In process
hr_HR: U tijeku

en: Task priorities available
hr_HR: Raspoloživi prioriteti zadataka

en: Possible task priorities. Please note that additional priorities might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
hr_HR: Mogući prioriteti zadataka. Napomena kako bi dodatni prioriteti mogli utjecati na ostale zadatke prilikom izvoza ili sinkronizacije.

en: low
hr_HR: nizak

en: normal
hr_HR: normalan

en: high
hr_HR: visok

en: urgent
hr_HR: hitan

en: %s's personal tasks
hr_HR: %s osobni zadaci

en: Due
hr_HR: Obaveza

en: Description
hr_HR: Opis

en: Lead
hr_HR: Vodeći

en: Telephone
hr_HR: Telefon

en: All tasks of my taskslists
hr_HR: Zadaci s moje liste

en: My open tasks
hr_HR: Moji otvoreni zadaci

en: My open tasks this week
hr_HR: Moji otvoreni zadaci ovog tjedna

en: All tasks for me
hr_HR: Zadaci za koje sam zadužen

en: All tasks that I am responsible for
hr_HR: Zadaci za koje sam zadužen

en: Last modified by me
hr_HR: Zadaci koje sam zadnje izmijenio

en: All tasks that I have last modified
hr_HR: Zadaci koje sam zadnji izmijenio

en: Tasks without responsible
hr_HR: Zadaci bez zaduženog

en: manage shared task lists
hr_HR: upravljanje dijeljenim listama zadataka

en: Create new shared tasks lists
hr_HR: Kreiraj nove dijeljene liste zadataka

en: manage shared tasks favorites
hr_HR: upravljanje favoritima dijeljenih zadataka

en: Create or update shared tasks favorites
hr_HR: Kreiraj ili ažuriraj favorite dijeljenih zadataka
