Tine 2.0 - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
hu: Meg kell adnod egy lejárati időt, mert riasztás van beállítva!

en: Summary
hu: Összegzés

en: Due date
hu: Lejárati idő

en: Priority
hu: Prioritás

en: Organizer
hu: Szervező

en: Add Responsible ...
hu: Felelős hozzáadása...

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Enter description...
hu: Leírás megadása...

en: Percentage
hu: Százalék

en: Status | Status
hu[0]: Állapot
hu[1]: Állapot

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
hu[0]: Biztosan törlöd a kiválasztott feladatot?
hu[1]: Biztosan törlöd a kiválasztott feladatokat?

en: Tags
hu: Címkék

en: Add a task...
hu: Feladat hozzáadása...

en: Due Date
hu: Lejárati idő

en: Percent
hu: Százalék

en: Responsible
hu: Felelős

en: Task | Tasks
hu[0]: Feladat
hu[1]: Feladatok

en: Tasks
hu: Feladatok

en: to do list | to do lists
hu[0]: teendő lista
hu[1]: teendő listák

en: to do lists
hu: teendő listák

en: Last Modified Time
hu: Utolsó módosítás ideje

en: Last Modified By
hu: Utoljára módosította

en: Creation Time
hu: Készítés ideje

en: Created By
hu: Készítette

en: New Task
hu: Új feladat

en: All my tasks
hu: Minden feladatom

en: Default Favorite
hu: Alapértelmezett kedvenc

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
hu: Alapértelmezett kedvenc, ami a Feladatok indításakor betöltődik

en: Default Task List
hu: Alap Feladat Lista

en: The default task list to create new tasks in.
hu: Az alapértelmezett feladat lista amiben az új feladatokat létrehozom.

en: Tasks status available
hu: Feladat állapot elérhető

en: Possible tasks status. Please note that additional attendee status might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
hu: Lehetséges feladat állapot. Kérlek jegyezd meg, hogy a további résztvevő állapot hatással lehet másik Feladat rendszerre exportáláskor vagy szinkronizáláskor.

en: No response
hu: Nincs válasz

en: Cancelled
hu: Lemondva

en: In process
hu: Folyamatban

en: Task priorities available
hu: Feladat sürgősség elérhető

en: Possible task priorities. Please note that additional priorities might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
hu: Lehetséges feladat sürgősség. Kérlek jegyezd meg, hogy a további sürgősségek hatással lehetnek más Feladat rendszerekre exportálás vagy szinkronizálás esetén.

en: low
hu: alacsony

en: normal
hu: normál

en: high
hu: magas

en: urgent
hu: sürgős

en: %s's personal tasks
hu: %s személyes feladatok

en: Due
hu: Esedékes

en: Description
hu: Leírás

en: Lead
hu: Ügylet

en: Telephone
hu: Telefon

en: All tasks of my taskslists
hu: Minden feladat a feladatlistámon

en: My open tasks
hu: Nyitott feladataim

en: My open tasks this week
hu: Nyitott feladataim erre a hétre

en: All tasks for me
hu: Minden feladataim

en: All tasks that I am responsible for
hu: Minden feladat amiért felelős vagyok

en: Last modified by me
hu: Utoljára módosítottam

en: All tasks that I have last modified
hu: Minden feladat amit utoljára én módosítottam

en: Tasks without responsible
hu: Feladatok felelős nélkül

en: manage shared task lists
hu: megosztott feladatalisták kezelése

en: Create new shared tasks lists
hu: Új megosztott feladatlisták készítése

en: manage shared tasks favorites
hu: kedvenc megosztott feladatok kezelése

en: Create or update shared tasks favorites
hu: Kedvenc megosztott feladatok készítése vagy frissítése
