Tine 2.0 - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Summary
ja: サマリー

en: Due date
ja: 期日

en: Priority
ja: 重要度

en: Notes
ja: ノート

en: Enter description...
ja: 説明を入力してください...

en: Percentage
ja: 割合

en: Completed
ja: 完了

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
ja[0]: 選択されたタスクを本当に削除しますか？

en: Add a task...
ja: タスクを追加しています...

en: Due Date
ja: 期日

en: Percent
ja: パーセント

en: Responsible
ja: 責任担当

en: Task | Tasks
ja[0]: タスク

en: Tasks
ja: タスク

en: to do list | to do lists
ja[0]: ToDoリスト

en: to do lists
ja: ToDoリスト

en: Creation Time
ja: 作成時間

en: %s's personal tasks
ja: %s のパーソナルタスク
