Tine 2.0 - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Summary
nb: Oppsumering

en: Due date
nb: Utløps dato

en: Priority
nb: Prioritet

en: Organizer
nb: Planlegger

en: Add Responsible ...
nb: Legg til Ansvarlige ...

en: Notes
nb: Notater

en: Enter description...
nb: Tast inn beskrivelse...

en: Percentage
nb: Prosent

en: Completed
nb: Fullført

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
nb[0]: Vil du virkelig slette valgt oppgave?
nb[1]: Vil du virkelig slette valgte oppgaver?

en: Tags
nb: Merker

en: Add a task...
nb: Legg til en oppgave...

en: Due Date
nb: Utløps Dato

en: Percent
nb: Prosent

en: Responsible
nb: Ansvarlig

en: Task | Tasks
nb[0]: Oppgave
nb[1]: Oppgaver

en: Tasks
nb: Oppgaver

en: to do list | to do lists
nb[0]: å gjør liste
nb[1]: å gjøre lister

en: to do lists
nb: å gjøre lister

en: Creation Time
nb: Opprettelses Tid

en: %s's personal tasks
nb: %s's personlige oppgaver

en: Due
nb: Utløper

en: Description
nb: Beskrivelse

en: manage shared task lists
nb: behandle delte oppgaver lister

en: Create new shared tasks lists
nb: Opprett ny delt oppgaver liste
