Tine 2.0 - en to nl_NL translation catalogue (60 entries)

en: Add New Task
nl_NL: Nieuwe  taak toevoegen

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
nl_NL: Je moet een vervaldatum opgeven, omdat er een alarm is ingesteld!

en: Summary
nl_NL: Overzicht

en: Due date
nl_NL: Vervaldag

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Organizer
nl_NL: Organisator

en: Add Responsible ...
nl_NL: Voeg verantwoordelijke ...

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Enter description...
nl_NL: Voer beschrijving in...

en: Status | Status
nl_NL[0]: Status
nl_NL[1]: Statussen

en: Completed
nl_NL: Afgerond

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
nl_NL[0]: Wil je deze taak echt verwijderen?
nl_NL[1]: Wil je deze taken echt verwijderen?

en: Tags
nl_NL: Labels

en: Lead name
nl_NL: Hoofd naam

en: Add a task...
nl_NL: Voeg een taak toe...

en: Due Date
nl_NL: Vervaldag

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Responsible
nl_NL: Verantwoordlijk

en: Task | Tasks
nl_NL[0]: Taak
nl_NL[1]: Taken

en: Tasks
nl_NL: Taken

en: to do list | to do lists
nl_NL[0]: to do lijst
nl_NL[1]: to do lijsten

en: to do lists
nl_NL: to do lijsten

en: Quick Search
nl_NL: Snel zoeken

en: Last Modified Time
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last Modified By
nl_NL: Laatst gewijzigd door

en: Creation Time
nl_NL: Aanmaak tijd

en: Created By
nl_NL: Aangemaakt door

en: New Task
nl_NL: Nieuwe taak

en: All my tasks
nl_NL: Al mijn taken

en: Default Favorite
nl_NL: Standaard favoriet

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
nl_NL: De standaard favoriet die bij het opstarten van Taken wordt geladen

en: Default Task List
nl_NL: Standaard taken lijst

en: The default task list to create new tasks in.
nl_NL: De standaard taken lijst voor nieuwe taken.

en: Tasks status available
nl_NL: Taak status beschikbaar

en: Possible tasks status. Please note that additional attendee status might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
nl_NL: Mogelijke taken beschikbaarheid. Houd er rekening mee dat de extra beschikbaarheid van de deelnemer extra invloed kan hebben op de uitvoer en synchronisatie.

en: No response
nl_NL: Geen reactie

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: In process
nl_NL: In behandeling

en: Task priorities available
nl_NL: Taak prioriteiten beschikbaar

en: Possible task priorities. Please note that additional priorities might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
nl_NL: Mogelijke taak prioriteiten. Houd er rekening mee dat de extra prioriteiten invloed kunnen hebben op andere systeemtaken op de uitvoer en synchronisatie.

en: low
nl_NL: laag

en: normal
nl_NL: normaal

en: high
nl_NL: hoog

en: %s's personal tasks
nl_NL: %s's persoonlijke taken

en: Due
nl_NL: vervallen

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Lead
nl_NL: Hoofdtaak

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: All tasks of my taskslists
nl_NL: Alle taken van mijn takenlijst

en: My open tasks
nl_NL: Mijn open taken

en: My open tasks this week
nl_NL: Mijn open taken deze week

en: All tasks for me
nl_NL: Alle taken voor mij

en: All tasks that I am responsible for
nl_NL: Alle taken waar ik verantwoordelijk voor ben

en: Last modified by me
nl_NL: Laatst aangepast door mij

en: All tasks that I have last modified
nl_NL: Alle taken die die ik als laatst heb aangepast

en: Tasks without responsible
nl_NL: Taken zonder verantwoordelijke

en: manage shared task lists
nl_NL: Beheer gedeelde taken lijst

en: Create new shared tasks lists
nl_NL: Maak nieuwe gedeelde taken lijst

en: manage shared tasks favorites
nl_NL: Beheer gedeelde taak favorieten

en: Create or update shared tasks favorites
nl_NL: Maak of update gedeelde taak favorieten
