Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
pl: Należy podać prawidłową datę, ponieważ ustawiony jest alarm!

en: Summary
pl: Streszczenie

en: Due date
pl: Data ukończenia

en: Priority
pl: Priorytet

en: Organizer
pl: Notatnik elektroniczny

en: Add Responsible ...
pl: Dodaj osobę odpowiedzialną...

en: Notes
pl: Notatki

en: Enter description...
pl: Wprowadź opis...

en: Percentage
pl: Procentowo

en: Status | Status
pl[0]: Status
pl[1]: statusy
pl[2]: statusy
pl[3]: statusy

en: Completed
pl: Zakończone dnia

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone zadanie?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone zadania?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone zadania?
pl[3]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone zadania?

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Add a task...
pl: Dodaj zadanie...

en: Due Date
pl: Data zakończenia

en: Percent
pl: W procentach

en: Responsible
pl: Osoba odpowiedzialna

en: Task | Tasks
pl[0]: Zadanie
pl[1]: zadania
pl[2]: zadania
pl[3]: zadania

en: Tasks
pl: Zadania

en: to do list | to do lists
pl[0]: Lista zadań
pl[1]: listy zadań
pl[2]: listy zadań
pl[3]: listy zadań

en: to do lists
pl: listy zadań

en: Last Modified Time
pl: Czas ostatniej zmiany

en: Last Modified By
pl: Ostatnio zmienione przez

en: Creation Time
pl: Czas utworzenia

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: New Task
pl: Nowe zadanie

en: All my tasks
pl: Wszystkie moje zadania

en: Default Favorite
pl: Domyślne ulubione

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
pl: Domyślne, ulubione zadanie ładowane przy uruchamianiu zadań

en: Default Task List
pl: Domyślna lista zadań

en: The default task list to create new tasks in.
pl: Domyślna lista zadań dla nowych zadań

en: Tasks status available
pl: Dostępny status zadań

en: Possible tasks status. Please note that additional attendee status might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
pl: Status zadania: Możliwe. Zauważ proszę, że dodatkowy status zadania może wpływać w innych zadaniach na eksport albo synchronizację.

en: No response
pl: Brak odpowiedzi

en: Cancelled
pl: Anulowane

en: In process
pl: W opracowaniu

en: Task priorities available
pl: Dostępne priorytety zadań

en: Possible task priorities. Please note that additional priorities might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
pl: Możliwe priorytety zadań. Zauważ proszę, że podczas eksportu albo synchronizacji dodatkowe priorytety mogą mieć wpływ na inne systemy zadań.

en: low
pl: niski

en: normal
pl: normalny

en: high
pl: wysoki

en: urgent
pl: pilny

en: %s's personal tasks
pl: %s zadania własne

en: Due
pl: Termin

en: Description
pl: Opis

en: Lead
pl: Zapytanie wstępne

en: Telephone
pl: Telefon

en: Email
pl: E-mail

en: All tasks of my taskslists
pl: Wszystkie zadania z mojej listy zadań

en: My open tasks
pl: Moje, rozpoczęte zadania

en: My open tasks this week
pl: Moje zadania rozpoczęte w tym tygodniu

en: All tasks for me
pl: Zadania przypisane do mnie

en: All tasks that I am responsible for
pl: Wszystkie zadania, za które odpowiadam

en: Last modified by me
pl: Ostatnio zmienione przeze mnie

en: All tasks that I have last modified
pl: Wszystkie zadania zmienione ostatnio przeze mnie

en: Tasks without responsible
pl: Nieprzypisane zadania

en: manage shared task lists
pl: edytowanie wspólnej listy zadań

en: Create new shared tasks lists
pl: Utwórz nową, wspólną listę zadań

en: manage shared tasks favorites
pl: zarządzanie ulubionymi ze wspólnych zadań

en: Create or update shared tasks favorites
pl: Utwórz albo uaktualnij ulubione ze wspólnych zadań
