Tine 2.0 - en to ro_RO translation catalogue (24 entries)

en: Summary
ro_RO: Sumar

en: Priority
ro_RO: Prioritate

en: Organizer
ro_RO: Organizează

en: Notes
ro_RO: Note

en: Percentage
ro_RO: Procentaj

en: Completed
ro_RO: Completat

en: Tags
ro_RO: Taguri

en: Percent
ro_RO: Procent

en: Task | Tasks
ro_RO[0]: Task
ro_RO[1]: Taskuri
ro_RO[2]: Taskuri

en: Tasks
ro_RO: Taskuri

en: Last Modified Time
ro_RO: Data ultima modificare

en: Last Modified By
ro_RO: Ultima modificare de

en: Created By
ro_RO: Creat de

en: New Task
ro_RO: Task nou

en: Default Favorite
ro_RO: Favorite Implicit

en: Cancelled
ro_RO: Anulat

en: In process
ro_RO: În proces

en: low
ro_RO: scăzut

en: high
ro_RO: înalt

en: %s's personal tasks
ro_RO: %s's  taskuri personale

en: Description
ro_RO: Descriere

en: Telephone
ro_RO: Telefon

en: Last modified by me
ro_RO: Ultima modificată de mine

en: All tasks that I have last modified
ro_RO: Toate contactele pe care le-am modificat
