Tine 2.0 - en to sq translation catalogue (60 entries)

en: You have to supply a due date, because an alarm ist set!
sq: Ju duhet të caktoni një datë, pasi është vënë një alarm!

en: Summary
sq: Përmbledhje

en: Due date
sq: Data e caktuar

en: Priority
sq: Prioriteti

en: Organizer
sq: Organizues

en: Add Responsible ...
sq: Shto Përgjegjës...

en: Notes
sq: Shënime

en: Enter description...
sq: Vendos përshkrim...

en: Percentage
sq: Përqindje

en: Status | Status
sq[0]: Status
sq[1]: Statuse

en: Completed
sq: Përfunduar

en: Do you really want to delete the selected task? | Do you really want to delete the selected tasks?
sq[0]: Doni vërtetë të fshini detyrën e zgjedhur?
sq[1]: Doni vërtetë të fshini detyrat e zgjedhura?

en: Tags
sq: Etiketa

en: Add a task...
sq: Shto një detyrë...

en: Due Date
sq: Data e caktuar

en: Percent
sq: Përqind

en: Responsible
sq: Përgjegjës

en: Task | Tasks
sq[0]: Detyrë
sq[1]: Detyra

en: Tasks
sq: Detyra

en: to do list | to do lists
sq[0]: Listë Për Tu Bërë
sq[1]: Lista Për Tu Bërë

en: to do lists
sq: lista Për Tu Bërë

en: Quick Search
sq: Kërkim i Shpejtë

en: Last Modified Time
sq: Koha e Modifikimt të fundit

en: Last Modified By
sq: Modifikimi i fundit nga

en: Creation Time
sq: Koha e Krijimit

en: Created By
sq: Krijuar nga

en: New Task
sq: Detyrë e re

en: All my tasks
sq: Të gjithë detyrat e mia

en: Default Favorite
sq: Preferencialet e paracaktuara

en: The default favorite which is loaded on Tasks startup
sq: Preferencialia e paracaktuar që ngarkohet kur nisin Detyrat

en: Default Task List
sq: Lista e paracaktuar e detyrave

en: The default task list to create new tasks in.
sq: Lista e paracaktuar e detyrave ku të krijohen detyrat e reja

en: Tasks status available
sq: Status detyre i disponueshëm

en: Possible tasks status. Please note that additional attendee status might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
sq: Status detyre i mudshëm. Kujdes, pasi status tjetër vijuesi mund të ndikoje sisteme të tjerë Detyrashgjatë eksportimit ose sinkronizimit

en: No response
sq: Nuk ka përgjigje

en: Cancelled
sq: Anulluar

en: In process
sq: Në procesim

en: Task priorities available
sq: Prioritete detyrash të disponueshme

en: Possible task priorities. Please note that additional priorities might impact other Tasks systems on export or syncronisation.
sq: Prioritete detyrash të mundshme. Kujdes, pasi prijoritete të tjerë mund të kenë ndikim në sisteme të tjerë Detyrashgjatë eksportimit ose sinkronizimit

en: low
sq: ulët

en: high
sq: lartë

en: urgent
sq: urgjent

en: %s's personal tasks
sq: Detyra personale e %s

en: Due
sq: Caktuar

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Lead
sq: Drejtim

en: Telephone
sq: Telefon

en: Email
sq: E-Postë

en: All tasks of my taskslists
sq: Gjithë detyrat e listës time të detyrave

en: My open tasks
sq: Detyrat e mia të hapura

en: My open tasks this week
sq: Detyrat e mia të hapura të kësaj jave

en: All tasks for me
sq: Gjithë detyrat për mua

en: All tasks that I am responsible for
sq: Gjithë detyrat për të cilat jam përgjegjës

en: Last modified by me
sq: Modifikimi i fundit nga unë

en: All tasks that I have last modified
sq: Gjithë detyrat e fundit të modifikuara nga unë

en: Tasks without responsible
sq: Detyra pa përgjegjës

en: manage shared task lists
sq: menaxho listat e detyrave të ndara

en: Create new shared tasks lists
sq: Rrijo një listë detyrash të ndara të re

en: manage shared tasks favorites
sq: Menaxho preferencialet e detyrave të ndara

en: Create or update shared tasks favorites
sq: Krijo ose përditëso preferenciale të detyrave të ndara
