Tine 2.0 - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: timeframe
bg: времева рамка

en: summary
bg: общо

en: Total Timesheets
bg: Всички нанесни часове

en: Billable Timesheets
bg: Платими часове

en: Total Time
bg: Обща сума

en: Time of Billable Timesheets
bg: Обща сума на платимите часове

en: Description
bg: Описание

en: Detail
bg: Детайл

en: Export as ODS
bg: Експорт в ODS-формат

en: Export as CSV
bg: Експорт в CSV-формат

en: Timesheet | Timesheets
bg[0]: Работен час
bg[1]: Работни часа

en: Unit
bg: Единица

en: Unit Price
bg: Цена на една единица

en: Budget
bg: Бюджет

en: Status
bg: Статус

en: closed
bg: затворено

en: open
bg: отворено

en: Cleared In
bg: Пресметнат (нанесен) в

en: Timesheets are billable
bg: Работните часове са по сметка / заплатими

en: Time Account | Time Accounts
bg[0]: Времево конто
bg[1]: Времеви конта

en: Number
bg: Номер

en: Title
bg: Име

en: Access
bg: Достъп

en: Permissions
bg: Права за достър

en: not yet billed
bg: все още неплатени

en: to bill
bg: за плащане

en: billed
bg: платени

en: Time Account - Status
bg: Времево конто - статус

en: Book Own
bg: Запази собствени

en: View All
bg: Виж всички

en: Book All
bg: Запази всички

en: Manage Clearing
bg: Организирай По сметка

en: Show closed
bg: Показва затворени

en: Cleared in
bg: Пресметнат (нанесен) в

en: Billed
bg: Платени

en: Account
bg: Сметка (конто)

en: Billable
bg: по сметка / заплатими

en: Date
bg: Дата

en: Start time
bg: Начало

en: Duration
bg: Продължителност

en: Timetracker
bg: Нанасянене на работни часове

en: Manage timeaccounts
bg: Обработка на времеви конта
