Tine 2.0 - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: timeframe
ca: calendari

en: summary
ca: resum

en: Total Timesheets
ca: Fulls de temps en total

en: Billable Timesheets
ca: Fulls de temps facturables

en: Total Time
ca: Temps en total

en: Time of Billable Timesheets
ca: Temps dels fulls de temps facturables

en: Description
ca: Descripció

en: Detail
ca: Detall

en: Export as ODS
ca: Exporta com a ODS

en: Export as CSV
ca: Exporta com a CSV

en: Timesheet | Timesheets
ca[0]: Full de temps
ca[1]: Fulls de temps

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Could not save {0}.
ca: No s'ha pogut desar el {0}.

en: Booking deadline for this Timeaccount has been exceeded.
ca: El termini d'aquest compte de temps s'ha sobrepassat.

en: Unit
ca: Unitat

en: Unit Price
ca: Preu unitari

en: Budget
ca: Pressupost

en: Status
ca: Estat

en: closed
ca: tancat

en: open
ca: obert

en: Cleared In
ca: Comptabilitzat/Liquidat

en: Timesheets are billable
ca: Els fulls de temps són facturables

en: Time Account | Time Accounts
ca[0]: Compte de temps
ca[1]: Comptes de temps

en: Number
ca: Número

en: Title
ca: Títol

en: Access
ca: Accés

en: Permissions
ca: Permisos

en: not yet billed
ca: no facturat encara

en: to bill
ca: a facturar

en: billed
ca: facturat

en: Time Account - Status
ca: Compte de temps - Estat

en: Book Own
ca: Introdueix els propis

en: The grant to add Timesheets to this Timeaccount
ca: Permís per a afegir fulls de temps al compte de temps

en: View All
ca: Mostra-ho tot

en: The grant to view Timesheets of other users
ca: Permís per a mostrar els fulls de temps a altres usuaris

en: Book All
ca: Introdeix-los tots

en: The grant to add Timesheets for other users
ca: Permís per a afegir fulls de temps d'altres usuaris

en: Manage Clearing
ca: Gestiona la comptabilització/liquidació

en: The grant to manage clearing of Timesheets
ca: Permís per a gestionar la comptabilització/liquidació dels fulls de temps

en: Show closed
ca: Mostra els tancats

en: Timesheets ODS export configuration
ca: Configuració de l'exportació a ODS dels fulls de temps

en: Use this configuration for the timesheet ODS export.
ca: Utilitza aquesta configuració per a l'exportació a ODS del full de temps.

en: default
ca: per defecte

en: none
ca: cap

en: last week
ca: la setmana passada

en: Cleared in
ca: Comptabilitzat/Liquidat

en: Billed
ca: Facturat

en: Booking deadline
ca: Termini

en: Account
ca: Compte

en: Billable
ca: Facturable

en: Date
ca: Data

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Duration
ca: Durada

en: Timetracker
ca: Rastrejador de temps

en: Manage timeaccounts
ca: Gestiona comptes de temps
