Tine 2.0 - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: timeframe
cs: časový rámec

en: summary
cs: přehled

en: Total Timesheets
cs: Celkem výkazů

en: Billable Timesheets
cs: Účtovatelných výkazů

en: Total Time
cs: Celkový čas

en: Time of Billable Timesheets
cs: Čas účtovatelných výkazů

en: Description
cs: Popis

en: Export as ODS
cs: Exportovat do ODS

en: Export as CSV
cs: Exportovat do CSV

en: Timesheet | Timesheets
cs[0]: Pracovní výkaz
cs[1]: Pracovní výkazy
cs[2]: Pracovních výkazů
cs[3]: Pracovních výkazů

en: Failed
cs: Nezdařilo se

en: Could not save {0}.
cs: Nepodařilo se uložit {0}.

en: Booking deadline for this Timeaccount has been exceeded.
cs: Nejzazší termín rezervace tohoto časového fondu byl překročen.

en: Unit
cs: Jednotka

en: Unit Price
cs: Jednotková cena

en: Budget
cs: Rozpočet

en: Status
cs: Stav

en: closed
cs: uzavřený

en: open
cs: otevřený

en: Cleared In
cs: Zaplaceno v

en: Timesheets are billable
cs: Pracovní výkazy lze účtovat

en: Time Account | Time Accounts
cs[0]: Časový fond
cs[1]: Časové fondy
cs[2]: Časových fondů
cs[3]: Časových fondů

en: Number
cs: Číslo

en: Title
cs: Název

en: Access
cs: Přístup

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: not yet billed
cs: zatím neúčtovaný

en: to bill
cs: k účtování

en: billed
cs: účtovaný

en: Time Account - Status
cs: Stav časového fondu

en: Book Own
cs: Zakládat vlastní

en: The grant to add Timesheets to this Timeaccount
cs: Oprávnění přidávat pracovní výkazy k tomuto časovému fondu

en: View All
cs: Prohlížet vše

en: The grant to view Timesheets of other users
cs: Oprávnění prohlížet pracovní výkazy ostatních uživatelů

en: Book All
cs: Zakládat vše

en: The grant to add Timesheets for other users
cs: Oprávnění přidávat pracovní výkazy ostatním uživatelům

en: Manage Clearing
cs: Spravovat platby

en: The grant to manage clearing of Timesheets
cs: Oprávnění spravovat vyúčtování pracovních výkazů

en: Show closed
cs: Zobrazit uzavřené

en: Timesheets ODS export configuration
cs: Konfigurace exportu pracovních výkazů do ODS

en: Use this configuration for the timesheet ODS export.
cs: Použít tuto konfiguraci pro export pracovních výkazů do ODS.

en: default
cs: výchozí

en: none
cs: žádný

en: last week
cs: minulý týden

en: Cleared in
cs: Zaplaceno v

en: Billed
cs: Účtovaný

en: Booking deadline
cs: Nejzazší termín rezervace

en: Account
cs: Účet

en: Billable
cs: Lze účtovat

en: Date
cs: Datum

en: Start time
cs: Počáteční čas

en: Duration
cs: Trvání

en: Timetracker
cs: Sledování času

en: Manage timeaccounts
cs: Spravovat časové fondy
