Tine 2.0 - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Total Time
et: Aeg kokku

en: Description
et: Kirjeldus

en: Detail
et: Lisainfo

en: Export as ...
et: Ekspordi kui ...

en: Unit
et: Ühik

en: Unit Price
et: Ühiiku hind

en: Budget
et: Eelarve

en: Status
et: Staatus

en: closed
et: suletud

en: open
et: avatud

en: Title
et: Pealkiri

en: Access
et: Ligipääs

en: View All
et: Vaata kõiki

en: default
et: vaikeväärtus

en: none
et: pole

en: last week
et: viimane nädal

en: Booking deadline
et: Broneerimise tähtaeg

en: Account
et: Konto

en: Date
et: Kuupäev
