Tine 2.0 - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Timesheet | Timesheets
fi[0]: Aikataulu
fi[1]: Aikataulut

en: Contract
fi: Sopimus

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Unit Price
fi: Yksikkö hinta

en: Budget
fi: Budjetti

en: Status
fi: Tila

en: closed
fi: suljettu

en: open
fi: avoin

en: Number
fi: Numero

en: Title
fi: Otsikko

en: not yet billed
fi: ei vielä maksettu

en: View All
fi: Näytä kaikki

en: default
fi: oletus

en: last week
fi: edellinen viikko

en: Billed
fi: Maksettu

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Billable
fi: Laskutettava

en: Date
fi: Päivä

en: Manage timeaccounts
fi: Hallitse aikatauluja

en: Add, edit and delete timeaccounts (includes all timesheet grants)
fi: Lisää, muokkaa tai poista aikatauluja

en: Add timeaccounts
fi: Lisää aikataulu
