Tine 2.0 - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: timeframe
hu: időkeret

en: summary
hu: összesen

en: Total Timesheets
hu: Összes munkaidő nyílvántartások

en: Billable Timesheets
hu: Számlázható munkaidő nyílvántartások

en: Total Time
hu: Összes idő

en: Time of Billable Timesheets
hu: Számlázható munkaidő nyílvántartások ideje

en: Description
hu: Leírás

en: Detail
hu: Részletek

en: Export Timesheets
hu: Munkaidő nyílvántartások exportálása

en: Export as ODS
hu: Exportálás ODS-be

en: Export as CSV
hu: Exportálás CSV-be

en: Export as ...
hu: Exportálás másként ...

en: Timesheet | Timesheets
hu[0]: Munkaidő nyílvántartás
hu[1]: Munkaidő nyílvántartások

en: Failed
hu: Hibás

en: Could not save {0}.
hu: {0} nem menthető.

en: Booking deadline for this Timeaccount has been exceeded.
hu: Könyvelési határidő ehhez az időazonosítóhoz lejárt.

en: Unit
hu: Egység

en: Unit Price
hu: Egységár

en: Budget
hu: Költség

en: Status
hu: Állapot

en: closed
hu: zárt

en: open
hu: nyitott

en: Cleared In
hu: Kiegyenlítve ekkor

en: Cost Center
hu: Költséghely

en: Timesheets are billable
hu: Munkaidő nyílvántartás számlázható

en: Time Account | Time Accounts
hu[0]: Időazonosító
hu[1]: Időazonosítók

en: Number
hu: Szám

en: Title
hu: Cím

en: Access
hu: Engedélyek

en: Permissions
hu: Engedélyek

en: not yet billed
hu: még nem számlázott

en: to bill
hu: számlázni

en: billed
hu: számlázott

en: Time Account - Status
hu: Időazonosító - Állapot

en: Book Own
hu: Saját könyvelése

en: The grant to add Timesheets to this Timeaccount
hu: Munkaidő nyílvántartás hozzáadásának joga ehhez az időazonosítóhoz

en: View All
hu: Minden megtekintése

en: The grant to view Timesheets of other users
hu: Másik felhasználók munkaidő nyílvántartásának megtekintési joga

en: Book All
hu: Minden könyvelése

en: The grant to add Timesheets for other users
hu: Másik felhasználókhoz munkaidő nyílvántartás hozzáadásának joga

en: Manage Clearing
hu: Kiegyenlítések kezelése

en: The grant to manage clearing of Timesheets
hu: Munkaidő nyílvántartás kiegyenlítések kezelésének joga

en: Show closed
hu: Lezártak mutatása

en: Timesheets ODS export configuration
hu: Munkaidő nyílvántartások ODS exportálásának beállítása

en: Use this configuration for the timesheet ODS export.
hu: Használd ezt a beállítást a munkaidő nyílvántartás ODS exportálására.

en: default
hu: alapértelmezett

en: none
hu: semmi

en: last week
hu: múlt hét

en: Cleared in
hu: Kiegyenlítve ekkor

en: Billed
hu: Számlázott

en: Booking deadline
hu: Könyvelési határidő

en: Account
hu: Azonosító

en: Time Account (Number - Title)
hu: Időazonosító (Szám - Cím)

en: Billable
hu: Számlázható

en: Date
hu: Dátum

en: Start time
hu: Kezdési idő

en: Duration
hu: Időtartam

en: Timetracker
hu: Munkaidő-követés

en: My Timesheets today
hu: Mai munkaidőm

en: My Timesheets this week
hu: Heti munkaidőm

en: My Timesheets last week
hu: Múlt heti munkaidőm

en: My Timesheets this month
hu: Havi munkaidőm

en: My Timesheets last month
hu: Múlt havi munkaidőm

en: Timeaccounts to bill
hu: Számlázandó időazonosítók

en: Timeaccounts not yet billed
hu: Még nem számlázott időazonosítók

en: Timeaccounts already billed
hu: Kiszámlázott időazonosítók

en: Manage timeaccounts
hu: Időazonosítók kezelése

en: Add, edit and delete timeaccounts (includes all timesheet grants)
hu: Időazonosítók hozzáadása, szerkesztése és törlése (beleértve minden munkaidő nyilvántartási jogot)

en: Add timeaccounts
hu: Időazonosító hozzáadása
