Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: timeframe
pl: przedział czasu

en: summary
pl: streszczenie

en: Total Timesheets
pl: Wszystkie karty czasu pracy

en: Billable Timesheets
pl: Karty czasu pracy do przeliczenia

en: Total Time
pl: Łączny czas

en: Time of Billable Timesheets
pl: Czas z kart czasu pracy gotowych do przeliczenia

en: Description
pl: Opis

en: Detail
pl: Szczegół

en: Export Timesheets
pl: Eksportuj karty czasu pracy

en: Export as ODS
pl: Eksportuj jako ODS

en: Export as CSV
pl: Eksportuj jako CSV

en: Export as ...
pl: Eksportuj jako ...

en: Timesheet | Timesheets
pl[0]: Karta czasu pracy
pl[1]: Karty czasu pracy
pl[2]: Karty czasu pracy
pl[3]: Karty czasu pracy

en: Failed
pl: Próba nieudana

en: Could not save {0}.
pl: Zapisanie {0} było niemożliwe.

en: Booking deadline for this Timeaccount has been exceeded.
pl: Ostateczny termin rezerwacji dla niniejszego konta godzin został przekroczony.

en: Contract
pl: Kontrakt

en: without contract
pl: bez kontraktu

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en: Budget
pl: Budżet

en: closed
pl: zakończone

en: open
pl: otwarte

en: Cleared In
pl: Przeliczone w

en: Cost Center
pl: Centrum kosztów

en: Timesheets are billable
pl: Karty czasu pracy gotowe do przeliczenia

en: Time Account | Time Accounts
pl[0]: Konto godzin
pl[1]: konta godzin
pl[2]: konta godzin
pl[3]: konta godzin

en: Number
pl: Numer

en: Title
pl: Tytuł

en: Access
pl: Dostępność

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Time Account - Billed
pl: Czas pracy - zliczony

en: not yet billed
pl: jeszcze nieprzeliczone

en: to bill
pl: przelicz

en: billed
pl: przeliczone

en: Time Account - Status
pl: Status konta godzin

en: Book Own
pl: Zarezerwuj własne

en: The grant to add Timesheets to this Timeaccount
pl: Uprawnienia do dodawania kart czasu pracy do konta godzin

en: View All
pl: Pokaż wszystko

en: The grant to view Timesheets of other users
pl: Uprawnienia do podglądu kart czasu pracy innych użytkowników

en: Book All
pl: Zarezerwuj wszystkie

en: The grant to add Timesheets for other users
pl: Uprawnienia do dodawania kart czasu pracy innych użytkowników

en: Manage Clearing
pl: Edytuj przeliczalne

en: The grant to manage clearing of Timesheets
pl: Uprawnienia do czyszczenia kart czasu pracy

en: Show closed
pl: Pokaż zakończone

en: Timesheets ODS export configuration
pl: Konfiguracja eksportu kart czasu pracy do formatu ODS

en: Use this configuration for the timesheet ODS export.
pl: Użyj niniejszej konfiguracji podczas eksportu kart czasu pracy do formatu ODS

en: default
pl: domyślnie

en: none
pl: Brak

en: last week
pl: ubiegły tydzień

en: Cleared in
pl: Przeliczone w

en: Billed
pl: Przeliczone

en: Booking deadline
pl: Ostateczny termin rezerwacji

en: Account
pl: Konto

en: Time Account (Number - Title)
pl: Konto czasu (numer - tytuł)

en: Billable
pl: Do przeliczenia

en: Date
pl: Data

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Timetracker
pl: Zliczanie czasu

en: My Timesheets today
pl: Moje, dzisiejsze karty czasu pracy

en: My Timesheets this week
pl: Moje karty czasu pracy z bieżącego tygodnia

en: My Timesheets last week
pl: Moje karty czasu pracy z ubiegłego tygodnia

en: My Timesheets this month
pl: Moje karty czasu pracy z bieżącego miesiąca

en: My Timesheets last month
pl: Moje karty czasu pracy z ubiegłego miesiąca

en: Timeaccounts to bill
pl: Karty czasu pracy do przeliczenia

en: Timeaccounts not yet billed
pl: Nieprzeliczone konta godzin

en: Timeaccounts already billed
pl: Przeliczone konta godzin

en: Manage timeaccounts
pl: Zarządzaj kontami godzin

en: Add, edit and delete timeaccounts (includes all timesheet grants)
pl: Dodaj, edytuj i usuń konta godzin (razem ze wszystkimi uprawnieniami do kart czasu pracy)

en: Add timeaccounts
pl: Dodaj konta godzin

en: Manage shared timeaccount favorites
pl: Zarządzaj wspólnymi ulubionymi śledzenia czasu

en: Create or update shared timeaccount favorites
pl: Utwórz albo uaktualnij wspólne ulubione śledzenia czasu

en: Manage shared timesheet favorites
pl: Zarządzaj wspólnymi ulubionymi śledzenia czasu

en: Create or update shared timesheet favorites
pl: Utwórz albo uaktualnij wspólne ulubione śledzenia czasu
