Tine 2.0 - en to ro_RO translation catalogue (14 entries)

en: summary
ro_RO: sumar

en: Description
ro_RO: Descriere

en: Detail
ro_RO: Detalii

en: Export as ODS
ro_RO: Export ca ODS

en: Export as CSV
ro_RO: Export ca CSV

en: Budget
ro_RO: Buget

en: closed
ro_RO: închis

en: open
ro_RO: deschis

en: Cost Center
ro_RO: Centru de Cost

en: Invoice
ro_RO: Factură

en: Title
ro_RO: Titlu

en: default
ro_RO: implicit

en: Account
ro_RO: Cont

en: Duration
ro_RO: Durata
