Tine 2.0 - en to cs translation catalogue (295 entries)

en: 0 minutes before
cs: 0 minut před

en: 1 day before
cs: 1 den před

en: 1 hour before
cs: 1 hodinu před

en: 15 minutes before
cs: 15 minut před

en: 2 hours before
cs: 2 hodiny před

en: 30 minutes before
cs: 30 minut před

en: Abnormal End
cs: Abnormální ukončení

en: About {0}
cs: O {0}

en: Activities
cs: Činnosti

en: Add
cs: Přidat

en: Add Anyone
cs: Přidat kohokoli

en: Add New Personal Tag
cs: Přidat nový osobní štítek

en: Add New {0}
cs: Přidat nový {0}

en: Add Note
cs: Přidat poznámku

en: Add a new personal tag
cs: Přidat nový osobní štítek

en: Add {0}
cs: Přidat {0}

en: Admin
cs: Administrace

en: Admin Mode
cs: Režim administrace

en: Alarms
cs: Alarmy

en: All {0}
cs: Všechny {0}

en: Always show advanced filters
cs: Vždy zobrazovat rozšířené filtry

en: An error occurred, the program ended abnormal.
cs: Došlo k chybě, program se neukončil korektně.

en: Anyone
cs: Kdokoli

en: Applications
cs: Aplikace

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure you want to logout?
cs: Určitě se chcete odhlásit?

en: Authorisation Required
cs: Je vyžadována autorizace

en: Cancel
cs: Storno

en: Change Color
cs: Změnit barvu

en: Change Image
cs: Změnit obrázek

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Changed fields:
cs: Změněné položky

en: Check for new versions of this software.
cs: Ověřit dostupnost nových verzí softwaru.

en: Check version
cs: Zkontrolovat verzi

en: Click to edit
cs: Klikněte pro editaci

en: Color
cs: Barva

en: Concurrent Updates
cs: Kolidující aktualizace

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Confirm Logout
cs: Potvrdit odhlášení

en: Connection lost, please check your network!
cs: Spojení přerušeno, zkontrolujte prosím Vaší síť.

en: Copy {0}
cs: Kopírovat {0}

en: Could not create tag.
cs: Nepodařilo se vytvořit štítek.

en: Could not delete Tag(s).
cs: Nepodařilo se smazat štítek/štítky.

en: Could not delete {0}.
cs: Nepodařilo se smazat {0}.

en: Could not load image. Please notify your Administrator
cs: Nemohu načíst obrázek. Upozorněte prosím svého administrátora

en: Could not save Favorite
cs: Nepodařilo se uložit oblíbenou položku

en: Could not update tag.
cs: Nepodařilo se aktualizovat štítek.

en: Could not upload image. Please notify your Administrator
cs: Nemohu uploadovat obrázek. Upozorněte prosím svého administrátora

en: Created By
cs: Vytvořil(a)

en: Created by
cs: Vytvořil(a)

en: Creating {0}...
cs: Vytvářím {0}...

en: Credentials | Credentials
cs[0]: Přihlašovací údaje
cs[1]: Přihlašovací údaje
cs[2]: Přihlašovací údaje
cs[3]: Přihlašovací údaje

en: Crop Image
cs: Oříznout obrázek

en: Custom Datetime
cs: Uživatelský čas

en: Custom Fields
cs: Uživatelské položky

en: Debug Console (Ctrl + F11)
cs: Ladící konzole (Ctrl + F11)

en: Default Application
cs: Výchozí aplikace

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Favorite
cs: Smazat oblíbenou položku

en: Delete Image
cs: Smazat obrázek

en: Delete Tag | Delete Tags
cs[0]: Smazat štítek
cs[1]: Smazat štítky
cs[2]: Smazat štítky
cs[3]: Smazat štítky

en: Delete this filter
cs: Smazat filtr

en: Delete {0} | Delete {0}
cs[0]: Smazat {0}
cs[1]: Smazat {0}
cs[2]: Smazat {0}
cs[3]: Smazat {0}

en: Deleting Favorite "{0}"
cs: Mažu oblíbenou položku "{0}"

en: Deleting Tag | Deleting Tags
cs[0]: Mažu štítek
cs[1]: Mažu štítky
cs[2]: Mažu štítky
cs[3]: Mažu štítky

en: Deleting {0}
cs: Mažu {0}

en: Description
cs: Popis

en: Description for tag
cs: Popis štítku

en: Detach tag | Detach tags
cs[0]: Odpojit štítek
cs[1]: Odpojit štítky
cs[2]: Odpojit štítky
cs[3]: Odpojit štítky

en: Details:
cs: Podrobnosti:

en: Displaying history records {0} - {1} of {2}
cs: Zobrazuji záznamy historie {0} - {1} z {2}

en: Displaying records {0} - {1} of {2}
cs: Zobrazuji záznamy {0} - {1} z {2}

en: Do you really want to delete the favorite "{0}"?
cs: Opravdu chcete smazat oblíbenou položku "{0}"?

en: Do you really want to delete the {0} "{1}"?
cs: Opravdu chcete smazat  {0} "{1}"?

en: Do you really want to delete this {0}?
cs: Opravdu chcete smazat {0}?

en: Duration
cs: Trvání

en: Edit
cs: Editovat

en: Edit Description
cs: Editovat popis

en: Edit Preferences
cs: Editovat předvolby

en: Edit tag
cs: Editovat štítek

en: Edit {0} "{1}"
cs: Editovat {0} "{1}"

en: Enter new note:
cs: Zadejte novou poznámku:

en: Enter tag name:
cs: Zadejte název štítku:

en: Error
cs: Chyba

en: Errors
cs: Chyby

en: Failed
cs: Nepodařilo se

en: Failure
cs: Došlo k chybě

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: General Preferences
cs: Obecné předvolby

en: History
cs: Historie

en: Image Failed
cs: Obrázek se nezdařil

en: Import | Imports
cs[0]: Import
cs[1]: Importy
cs[2]: Importů
cs[3]: Importů

en: Insufficient Grants
cs: Nedostatečná oprávnění

en: Insufficient Rights
cs: Nedostatečná oprávnění

en: Invalid configuration
cs: Neplatná konfigurace

en: It's a critical update and must be installed as soon as possible!
cs: Jedná se o kritickou aktualizaci a musí být nainstalována co nejdříve!

en: Language
cs: Jazyk

en: Languages
cs: Jazyky

en: Loading
cs: Načítám

en: Loading ...
cs: Nahrávám ...

en: Logging you in...
cs: Přihlašuji Vás...

en: Logging you out...
cs: Odhlašuji Vás...

en: Login
cs: Přihlásit

en: Login failure
cs: Chybné přihlášení

en: Login successful. Loading {0}...
cs: Přihlášení bylo úspěšné. Načítám {0}...

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Logout from {0}
cs: Odhlásit z {0}

en: Manage Permissions for {0} "{1}"
cs: Spravovat oprávnění pro {0} "{1}"

en: Missing Applications
cs: Chybějící aplikace

en: My favorites
cs: Moje oblíbené položky

en: My {0}
cs: Moje {0}

en: Name
cs: Jméno

en: New version of Tine 2.0 available
cs: K dispozici je nová verze Tine 2.0

en: New {0}
cs: Nový {0}

en: No Response
cs: Žádná odpověď

en: No Role Memberships
cs: Žádná příslušnost k roli

en: No Tags to display
cs: Žádné štítky ke zobrazení

en: No history to display
cs: Žádná historie ke zobrazení

en: No {0} added
cs: Žádný {0} nebyl přidán

en: No {0} to display
cs: Žádné {0} ke zobrazení

en: Not Allowed
cs: Není povoleno

en: Not An Image
cs: Není obrázek

en: Not Found
cs: Nebylo nalezeno

en: Not renamed {0}
cs: Nepřejmenováno {0}

en: Notes
cs: Poznámky

en: Notice
cs: Upozornění

en: Ok
cs: OK

en: Other Users {0}
cs: {0} ostatních uživatelů

en: Password
cs: Heslo

en: Please Wait
cs: Čekejte prosím

en: Please consider updating!
cs: Zvažte prosím aktualizaci!

en: Please enter a new name:
cs: Zadejte prosím nový název:

en: Please enter new description:
cs: Zadejte prosím nový popis:

en: Please enter the name of the new {0}:
cs: Zadejte prosím název pro nový(ou/é) {0}:

en: Please enter the new name of the {0}:
cs: Zadejte prosím nový název pro {0}:

en: Please enter your login data
cs: Zadejte prosím Vaše přihlašovací údaje

en: Please fix the errors noted.
cs: Opravte prosím uvedené chyby.

en: Please help improving this software and notify the vendor. Include a brief description of what you where doing when the error occurred.
cs: Pomozte prosím vylepšit tento software a upozorněte prodejce. Do hlášení uveďte stručný popis to co jste dělal(a), když došlo k chybě.

en: Please note: You create a personal tag. Only you can see it!
cs: Pamatujte prosím, že vytváříte osobní štítek. Uvidíte ho jen Vy!

en: Please restart your browser now!
cs: Nyní prosím zrestartujte svůj prohlížeč!

en: Please select an image file (gif/png/jpeg)
cs: Vyberte prosím soubor s obrázkem (gif/png/jpeg)

en: Please wait
cs: Čekejte prosím

en: Please wait a moment
cs: Počkejte prosím okamžik

en: Please wait a moment...
cs: Počkejte prosím okamžik...

en: Please wait!
cs: Čekejte prosím!

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Read
cs: Číst

en: Relation | Relations
cs[0]: Vztah
cs[1]: Vztahy
cs[2]: Vztahů
cs[3]: Vztahů

en: Reload config
cs: Znovu načíst konfiguraci

en: Reload {0}
cs: Znovu načíst {0}

en: Remove
cs: Odstranit

en: Rename Tag
cs: Přejmenovat štítek

en: Rename {0}
cs: Přejmenovat {0}

en: Report bugs
cs: Hlásit chyby

en: Report bugs to the software vendor directly when they occur.
cs: Hlásit chyby přímo prodejci softwaru jakmile k nim dojde.

en: Save config
cs: Uložit konfiguraci

en: Save current view as favorite
cs: Uložit aktuální zobrazení jako oblíbené

en: Saved in
cs: Uloženo v

en: Saving of preferences failed.
cs: Uložení předvoleb se nezdařilo.

en: Search Account ...
cs: Hledat účet ...

en: Search Group
cs: Hledat skupinu

en: Search User
cs: Hledat uživatele

en: Search for groups ...
cs: Hledat skupiny...

en: Search for records ...
cs: Hledat záznamy...

en: Search for users ...
cs: Hledat uživatele...

en: Searching...
cs: Vyhledávám...

en: Select a {0}
cs: Vybrat {0}

en: Select all pages ({0} records)
cs: Vybrat všechny stránky  ({0} záznamů)

en: Selected  {0}
cs: Vybráno {0}

en: Send Contact Information
cs: Poslat kontaktní informace

en: Send Report
cs: Odeslat hlášení

en: Sending report...
cs: Odesílám hlášení...

en: Service Unavailable
cs: Služba je nedostupná

en: Shared {0}
cs: Sdílené {0}

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Original Image
cs: Zobrazit původní obrázek

en: Show confirmation dialog on logout.
cs: Zobrazit potvrzovací dialog při odhlášení.

en: Software Version
cs: Verze softwaru

en: Someone else saved this record while you where editing the data. You need to reload and make your changes again.
cs: Někdo jiný záznam uložil v době, kdy jste editoval(a) údaje. Musíte záznam znovu načíst a opětovně provést Vaše změny.

en: Sorry, some timeout occured while processing your request. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
cs: Lituji, ale během zpracování Vašeho požadavku vypršel časový limit. Spusťte prosím znovu prohlížeč a zopakujte operaci nebo kontaktujte svého administrátora.

en: Sorry, the Server did not respond any data. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
cs: Lituji, ale server nevrátil žádná data. Spusťte prosím znovu prohlížeč a zopakujte operaci nebo kontaktujte svého administrátora.

en: Sorry, you are not permitted to perform this action
cs: Lituji, nemáte oprávnění k této akci.

en: Sorry, your request could not be completed because the required data could not be found. In most cases this means that someone already deleted the data. Please refresh your current view.
cs: Lituji, Váš požadavek nemohl být dokončen protože požadovaná data nebyla nalezena. Ve většině případů to znamená, že je někdo již smazal. Obnovte prosím aktuální zobrazení.

en: Success
cs: Podařilo se

en: Sync
cs: Synchronizovat

en: Tags
cs: Štítky

en: Task | Tasks
cs[0]: Úkol
cs[1]: Úkoly
cs[2]: Úkolů
cs[3]: Úkolů

en: The default application to show after login.
cs: Výchozí aplikace, která se má zobrazit po přihlášení.

en: The grant to add records to this container
cs: Oprávnění přidat záznamy do tohoto kontejneru

en: The grant to administrate this container
cs: Oprávnění administrovat tento kontejner

en: The grant to delete records in this container
cs: Oprávnění mazat záznamy v tomto kontejneru

en: The grant to edit records in this container
cs: Oprávnění editovat záznamy v tomto kontejneru

en: The grant to export records from this container
cs: Oprávnění exportovat záznamy z tohoto kontejneru

en: The grant to read records of this container
cs: Oprávnění číst záznamy z tohoto kontejneru

en: The grant to synchronise records with this container
cs: Oprávnění synchronizovat záznamy s tímto kontejnerem

en: The language of the Tine 2.0 GUI.
cs: Jazyk uživatelského rozhranní aplikace Tine 2.0.

en: The last action you made was potentially not performed correctly.
cs: Je možné, že poslední akce, kterou jste provedl(a), neproběhla korektně.

en: The minimum tag length is three.
cs: Minimální délka štítku jsou tři znaky.

en: The timezone in which dates are shown in Tine 2.0.
cs: Časové pásmo, ve kterém Tine 2.0 zobrazuje datumy.

en: There are no applications enabled for you. Please contact your administrator.
cs: Nemáte povoleny žádné aplikace. Kontaktujte prosím administrátora.

en: There are no preferences for this application.
cs: Pro tuto aplikaci nejsou žádné předvolby.

en: Time
cs: Čas

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Tine 2.0 needs your help
cs: Tine 2.0 potřebuje Vaši pomoc

en: Toggle selection
cs: Invertovat výběr

en: Transmission Completed
cs: Přenos dokončen

en: Type
cs: Typ

en: Unselect all
cs: Zrušit výběr

en: Updating Grants
cs: Aktualizuji oprávnění

en: Upload Failed
cs: Aktualizace se nezdařila

en: User: {0}
cs: Uživatel: {0}

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Version "{0}" of Tine 2.0 is available.
cs: K dispozici je Tine 2.0 verze "{0}".

en: We regularly need your feedback to make the next Tine 2.0 releases fit your needs even better. Help us and yourself by participating:
cs: Aby mohla další vydání Tine 2.0 ještě lépe splňovat Vaše požadavky, potřebujeme od Vás pravidelně dostávat zpětnou vazbu. Pomůžete sobě i nám, když se zapojíte:

en: What would you like to do?
cs: Co si přejete udělat?

en: Window Type
cs: Typ okna

en: You are not allowed to delete all pages at once
cs: Nemáte oprávnění smazat všechny stránky najednou.

en: You are not allowed to remove all admins for this container!
cs: Nemáte oprávnění odstranit všechny administrátory pro tento kontejner!

en: You are not allowed to select the {0} '{1}':
cs: Nemáte oprávnění vybrat {0} '{1}':

en: You have to supply a {0} name!
cs: Musíte zadat název pro {0}!

en: You need to correct the red marked fields before config could be saved
cs: Před uložením konfigurace musíte opravit červeně označená pole

en: You need to select an option!
cs: Musíte vybrat některou z voleb!

en: Your current view does not support favorites
cs: Vaše stávající zobrazení nepodporuje oblíbené položky

en: Your report has been sent. Thanks for your contribution
cs: Vaše hlášení bylo odesláno. Děkujeme za Vaši spolupráci.

en: Your session timed out. You need to login again.
cs: Vaše relace vypršela. Musíte se přihlásit znovu.

en: Your user account has no role memberships. Please contact your administrator.
cs: K Vašemu uživatelskému účtu nepřísluší žádná role. Kontaktujte prosím svého administrátora.

en: Your view is limited by {0} criteria: | Your view is limited by {0} criterias:
cs[0]: Vaše zobrazení je omezeno {0} kritériem:
cs[1]: Vaše zobrazení je omezeno {0} kritérii:
cs[2]: Vaše zobrazení je omezeno {0} kritérii:
cs[3]: Vaše zobrazení je omezeno {0} kritérii:

en: about {0} minutes
cs: asi {0} minut

en: add new filter
cs: zadat nový filtr

en: admin
cs: administrovat

en: admin right description
cs: popis práva na administraci

en: by
cs: (kým)

en: changed
cs: změněno

en: choose other {0}...
cs: vyberte jiné {0}...

en: container | containers
cs[0]: kontejner
cs[1]: kontejnery
cs[2]: kontejnerů
cs[3]: kontejnerů

en: containers
cs: kontejnery

en: contains
cs: obsahuje

en: created
cs: vytvořeno

en: default note type
cs: výchozí typ poznámky

en: delete
cs: smazat

en: email contact
cs: emailový kontakt

en: ends with
cs: končí s

en: enter searchfilter
cs: zadejte hledaný výraz

en: is after
cs: je po

en: is before
cs: je před

en: is equal to
cs: je roven

en: is greater than
cs: je větší než

en: is in week no.
cs: je v týdnu č.

en: is less than
cs: je menší než

en: is not
cs: není

en: is personal of
cs: je osobní od

en: is within
cs: je v

en: last month
cs: minulý měsíc

en: last quarter
cs: minulé čtvrtletí

en: last week
cs: minulý týden

en: last year
cs: loni

en: next month
cs: příští měsíc

en: next quarter
cs: příští čtvrtletí

en: next week
cs: příští týden

en: next year
cs: příští rok

en: note
cs: poznámka

en: participate!
cs: zapojte se!

en: personal
cs: osobní

en: please select a {0}
cs: vyberte prosím  {0}

en: record changed
cs: záznam byl změněn

en: record created
cs: záznam byl vytvořen

en: reset all filters
cs: resetovat všechny filtry

en: run
cs: spustit

en: run right description
cs: popis práva na spuštění

en: save as favorite
cs: uložit jako oblíbenou položku

en: select a field
cs: vybrat pole

en: select a operator
cs: vyberte operátor

en: show details
cs: zobrazit detaily

en: start search
cs: zahájit hledání

en: starts with
cs: začíná s

en: tag name
cs: název štítku

en: telephone
cs: telefon

en: telephone call
cs: telefonní hovor

en: the week before last
cs: předminulý týden

en: this month
cs: tento měsíc

en: this quarter
cs: toto čtvrtletí

en: this week
cs: tento týden

en: this year
cs: letos

en: to do list | to do lists
cs[0]: seznam úkolů
cs[1]: seznamy úkolů
cs[2]: seznamů úkolů
cs[3]: seznamů úkolů

en: today
cs: dnes

en: tomorrow
cs: zítra

en: unknown
cs: neznámý

en: yesterday
cs: včera

en: {0} grant is required for desired action
cs: Pro požadovanou akci je zapotřebí oprávnění {0}

en: {0} hour | {0} hours
cs[0]: {0} hodina
cs[1]: {0} hodiny
cs[2]: {0} hodin
cs[3]: {0} hodin

en: {0} minute | {0} minutes
cs[0]: {0} minuta
cs[1]: {0} minuty
cs[2]: {0} minut
cs[3]: {0} minut

en: {0} selected
cs: vybráno {0}

en: {0} workday | {0} workdays
cs[0]: {0} pracovní den
cs[1]: {0} pracovní dny
cs[2]: {0} pracovních dní
cs[3]: {0} pracovních dní
