Tine 2.0 - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Ok
et: OK

en: Missing Applications
et: Puuduv rakendus

en: Profile Information
et: Profiili info

en: Apply
et: Rakenda

en: Please Wait
et: Palun oota

en: Read
et: Loe

en: Edit
et: Muuda

en: Field Name
et: Välja nimi

en: Not Found
et: Ei leitud

en: Server Message:
et: Serveri sõnum:

en: Invalid Data
et: Vigased andmed

en: Cancel
et: Loobu

en: Success
et: Korras

en: Failure
et: Ebaõnnestus

en: Please wait!
et: Palun oota!

en: Please wait
et: Palun oota

en: Errors
et: Vead

en: Tags
et: Sildid

en: Send Report
et: Saada aruanne

en: Description
et: Kirjeldus

en: Send Contact Information
et: Saada kontaktinfo

en: Details:
et: Lisainfo:

en: Sending report...
et: Aruande saatmine...

en: Name
et: Nimi

en: No Information
et: Infot pole

en: {0} minute | {0} minutes
et[0]: {0} minut
et[1]: {0} minutit

en: {0} hour | {0} hours
et[0]: {0} tund
et[1]: {0} tundi

en: {0} workday | {0} workdays
et[0]: {0} tööpäev
et[1]: {0} tööpäeva

en: {0} second | {0} seconds
et[0]: {0} sekund
et[1]: {0} sekundit

en: Confirm
et: Kinnita

en: All {0}
et: Kõik {0}

en: Shared {0}
et: Jagatud {0}

en: Other Users {0}
et: Muud kasutajad {0}

en: My {0}
et: Minu {0}

en: Preferences
et: Eelistused

en: Edit Profile
et: uuda profiili

en: Change password
et: Muuda parooli

en: Logout
et: Logi välja

en: Add
et: Lisa

en: Delete
et: Kustuta

en: Error
et: Viga

en: Type
et: Tüüp

en: Created By
et: Lisas

en: History
et: Ajalugu

en: Time
et: Aeg

en: Notes
et: Märkused

en: Enter new note:
et: Sisesta uus märkus:

en: Add Note
et: Lisa märkus

en: Search for users ...
et: Otsi kasutajaid ...

en: Search for groups ...
et: Otsi gruppe ...

en: Created by
et: Lisas

en: Activities
et: Toimingud
