Tine 2.0 - en to fa_IR translation catalogue (62 entries)

en: unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Missing Applications
fa_IR: برنامه های از دست رفته

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Profile Information
fa_IR: اطلاعات پروفایل

en: Apply
fa_IR: اجرا

en: Please Wait
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Read
fa_IR: خواندن

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Sorry, you are not permitted to perform this action
fa_IR: با عرض پوزش، شما مجاز به انجام این عمل نیستید

en: Not Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Service Unavailable
fa_IR: سرویس در دسترس نیست

en: Server Message:
fa_IR: پیام سرور :

en: Invalid Data
fa_IR: اطلاعات نادرست

en: No Response
fa_IR: پاسخی دریافت نشد

en: Out of Resources
fa_IR: خارج از منابع

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Login
fa_IR: ورود

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Tine 2.0 needs your help
fa_IR: Tine 2.0 به کمک شما احتیاج دارد

en: participate!
fa_IR: شرکت کردن!

en: Languages
fa_IR: زبان ها

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Browser incompatible
fa_IR: مرورگر ناسازگار

en: Your browser is not supported by Tine 2.0.
fa_IR: مرورگر شما توسط Tine 2.0 پشتبیانی نمی شود

en: Browser incompatible?
fa_IR: مرورگر ناسازگار؟

en: You might try one of these browsers:
fa_IR: یکی از مرورگرهای زیر را امتحان کنید :

en: Login successful. Loading {0}...
fa_IR: ورود موفقیت آمیز. در حال بارگزاری {0}...

en: Please wait!
fa_IR: لطفا صبر کنید!

en: Login failure
fa_IR: ورود با شکست مواجه شد

en: Logging you in...
fa_IR: در حال ورود شما

en: Please wait
fa_IR: لطفا صبر کنید

en: Errors
fa_IR: خطاها

en: Send Report
fa_IR: ارسال گزارش

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Send Contact Information
fa_IR: ارسال اطلاعات مخاطب

en: Details:
fa_IR: توضیحات :

en: Sending report...
fa_IR: درحال ارسال کزارش ...

en: Please wait a moment
fa_IR: لطفا چند لحظه صبر کنید

en: Transmission Completed
fa_IR: انتقال تکمیل شد

en: Please restart your browser now!
fa_IR: لطفا مرورگرتان را راه اندازی مجدد کنید

en: No Information
fa_IR: اطلاعاتی در دسترس نیست

en: {0} minute | {0} minutes
fa_IR[0]: one: {0} دقیقه
    other: {0} دقیقه
fa_IR[1]: one: {0} دقیقه
    other: {0} دقیقه

en: Confirm
fa_IR: تایید کردن

en: Preferences
fa_IR: تنظیمات

en: Edit Profile
fa_IR: ویرایش پروفایل

en: Change password
fa_IR: تغییر کلمه عبور

en: Logout
fa_IR: خروج

en: User Configuration
fa_IR: تنظیمات کاربر

en: Title Postfix
fa_IR: پسوند عنوان

en: Accepted Terms Version
fa_IR: قوانین پذیرفته شده نسخه

en: Files Directory
fa_IR: لیست فایل ها

en: Created by
fa_IR: ساخته شده توسط

en: Activities
fa_IR: فعالیت ها

en: Data
fa_IR: اطلاعات

en: admin
fa_IR: مدیر

en: admin right description
fa_IR: شرح حقوق مدیر

en: run
fa_IR: اجرا

en: Report bugs
fa_IR: گزارش مشکلات

en: Check version
fa_IR: بررسی نسخه

en: Check for new versions of this software.
fa_IR: بررسی نسخه های جدید نرم افزار

en: Manage own profile
fa_IR: مدیریت پروفایل شخصی

en: Manage own client state
fa_IR: مدیریت وضعیت مشتری شخصی
