Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (559 entries)

en: %s's personal container
hr_HR: %s osobni kontejner

en: (This is record {0} in your import file)
hr_HR: (Ovo je {0} zapis u vašoj datoteci za učitavanje)

en: (paused)
hr_HR: (pauziran)

en: (shared)
hr_HR: (dijeljeno)

en: 0 minutes before
hr_HR: 0 minuta prije

en: 1 day before
hr_HR: 1 dan prije

en: 1 hour before
hr_HR: 1 sat prije

en: 12 hours before
hr_HR: 12 sati prije

en: 15 minutes before
hr_HR: 15 minuta prije

en: 2 days before
hr_HR: 2 dana prije

en: 2 hours before
hr_HR: 2 sata prije

en: 30 minutes before
hr_HR: 30 minuta prije

en: 5 minutes before
hr_HR: 5 minuta prije

en: Abnormal End
hr_HR: Neispravan završetak

en: About {0}
hr_HR: Približno {0}

en: Accepted Terms Version
hr_HR: Prihvaćeni Uvjeti Verzije

en: Accepted version number of the terms and conditions document.
hr_HR: Prihvati broj verzije uslova i uvjeta dokumenta

en: Action:
hr_HR: Akcija:

en: Activities
hr_HR: Aktivnosti

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add Anyone
hr_HR: Dodaj bilo koga

en: Add New Personal Tag
hr_HR: Dodaj novu osobnu oznaku

en: Add New {0}
hr_HR: Dodaj novi {0}

en: Add Note
hr_HR: Dodaj bilješku

en: Add a new personal tag
hr_HR: Dodaj novu osobnu oznaku

en: Add alternative filter
hr_HR: Dodaj alternativni filter

en: Add to...
hr_HR: Dodati...

en: Add {0}
hr_HR: Dodaj {0}

en: Admin Mode
hr_HR: Admin način rada

en: Alarm | Alarms
hr_HR[0]: Podsjetnik
hr_HR[1]: Podsjetnici
hr_HR[2]: Podsjetnika

en: Alarm Time
hr_HR: Vrijeme Podsjetnika

en: Alarms
hr_HR: Alarmi

en: All records will be tagged with: "{0}" so you can find them easily.
hr_HR: Svi zapisi će biti označeni kao: "{0}", tako da ih možete lakše pronaći.

en: All {0}
hr_HR: Svi {0}

en: Allow desktop notifications
hr_HR: Dozvoli desktop obavijesti

en: Always send bugreports, even on timeouts and other exceptions / failures.
hr_HR: Uvijek pošalji izvještaj greške, čak i kad istekne tajm-out i druge iznimke / nedostatak.

en: Always show advanced filters
hr_HR: Uvijek prikaži napredne filtre

en: An error occurred, the program ended abnormal.
hr_HR: Došlo je do pogreške, aplikacija je neispravno prekinuta.

en: Anyone
hr_HR: Bilo tko

en: Applications
hr_HR: Aplikacije

en: Apply
hr_HR: Primijeni

en: Applying changes
hr_HR: Primjenjujem promjene

en: Are you sure you want to logout?
hr_HR: Jeste li sigurni da se želite odjaviti?

en: Attach Tags
hr_HR: Dodaj Oznaku

en: Attaching Tag
hr_HR: Dodavanje Oznake

en: Authentication Backend
hr_HR: Pozadinska provjera autentičnosti

en: Authentication Configuration
hr_HR: Konfiguracija provjere autentičnosti

en: Authentication backend configuration.
hr_HR: Konfiguracija pozadinske provjere autentičnosti.

en: Authorisation Required
hr_HR: Potrebna je autorizacija

en: Automatic bugreports
hr_HR: Automatska prijava grešaka

en: Back
hr_HR: Prethodni

en: Backend adapter for user authentication.
hr_HR: Pozadinska prilagodba za autentifikaciju korisnka.

en: Backend adapter for user data.
hr_HR: Pozadinska prilagodba za korisničke podatke.

en: Browser incompatible
hr_HR: Preglednik nije podržan

en: Browser incompatible?
hr_HR: Preglednik nije podržan?

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Change Color
hr_HR: Promijenite boju

en: Change Image
hr_HR: Izmijeni sliku

en: Change password
hr_HR: Izmijeni zaporku

en: Change settings for application {0}
hr_HR: Izmjena postavki za aplikaciju {0}

en: Changed fields:
hr_HR: Izmijenjena polja:

en: Check for new versions of this software.
hr_HR: Provjeri postoji li nova verzija aplikacije.

en: Check version
hr_HR: Provjeri verziju

en: Checking Import
hr_HR: Provjeri Učitavanje

en: Child
hr_HR: Dijete

en: Choose File and Format
hr_HR: Odaberi Datoteku i Format

en: Choose Import File
hr_HR: Odaberi Datoteku za učitavanje

en: Click to edit
hr_HR: Klikni za uređivanje

en: Color
hr_HR: Boja

en: Concurrent Updates
hr_HR: Simultano ažuriranje

en: Config | Configs
hr_HR[0]: Postavka
hr_HR[1]: Postavke
hr_HR[2]: Postavki

en: Configs
hr_HR: Postavke

en: Configuration Problem
hr_HR: Konfiguracijski problem

en: Confirm
hr_HR: Potvrdi

en: Confirm Logout
hr_HR: Potvrda odjave

en: Conflict
hr_HR: Konflikt

en: Connection lost, please check your network!
hr_HR: Veza je izgubljena, molimo Vas da provjerite mrežu!

en: Contributors
hr_HR: Suradnici

en: Copy {0}
hr_HR: Kopiraj {0}

en: Could not create tag.
hr_HR: Nije moguće kreirati oznaku.

en: Could not delete Tag(s).
hr_HR: Nije moguće izbrisati Oznaku(e).

en: Could not delete {0}.
hr_HR: Nije moguće izbrisati {0}.

en: Could not load image. Please notify your Administrator
hr_HR: Nije moguće učitati sliku. Molimo Vas da obavijestite administratora.

en: Could not save Favorite
hr_HR: Nije moguće spremiti favorit

en: Could not update tag.
hr_HR: Nije moguće ažurirati oznaku.

en: Could not upload image. Please notify your Administrator
hr_HR: Nije moguće prenijeti sliku. Molimo Vas da obavijestite administratora.

en: Create Favorite
hr_HR: Dodavanje Favorita

en: Created By
hr_HR: Kreirao

en: Created by
hr_HR: Kreirao

en: Creating {0}...
hr_HR: Kreiranje {0}...

en: Creation Time
hr_HR: Datum kreiranja

en: Credentials | Credentials
hr_HR[0]: Pravo
hr_HR[1]: Prava
hr_HR[2]: Prava

en: Credits
hr_HR: Zasluge

en: Cronuser ID
hr_HR: ID kron korisnika

en: Crop Image
hr_HR: Kadriranje slike

en: Custom Datetime
hr_HR: Poseban datum/vrijeme

en: Custom Fields
hr_HR: Ostali podaci

en: Data
hr_HR: Podaci

en: Debug Console (Ctrl + F11)
hr_HR: Debug konzola (Ctrl + F11)

en: Default Application
hr_HR: Početna aplikacija

en: Defaults
hr_HR: Početne postavke

en: Define ...
hr_HR: Definiraj ...

en: Defined by ...
hr_HR: Definiran sa ...

en: Delete
hr_HR: Briši

en: Delete Favorite
hr_HR: Izbriši favorit

en: Delete Image
hr_HR: Brisanje slike

en: Delete Tag | Delete Tags
hr_HR[0]: Izbrišite oznaku
hr_HR[1]: Izbrišite oznake
hr_HR[2]: Izbrišite oznake

en: Delete this filter
hr_HR: Obriši ovaj filter

en: Delete value from all selected records
hr_HR: Izbrišite vrijednos sa svih odabranih zapisa

en: Delete {0} | Delete {0}
hr_HR[0]: Izbriši {0}
hr_HR[1]: Izbriši {0}
hr_HR[2]: Izbriši {0}

en: Deleting Favorite "{0}"
hr_HR: Brisanje favorita "{0}"

en: Deleting Tag | Deleting Tags
hr_HR[0]: Brisanje oznake
hr_HR[1]: Brisanje oznaka
hr_HR[2]: Brisanje oznaka

en: Deleting {0}
hr_HR: Brisanje {0}

en: Department | Departments
hr_HR[0]: Odjel
hr_HR[1]: Odjela
hr_HR[2]: Odjela

en: Dependency
hr_HR: Zavisnost

en: Description
hr_HR: Opis

en: Description for tag
hr_HR: Opis oznake

en: Destroy session if the users IP changes.
hr_HR: Poništi sesiju ukoliko se promijeni korisnički IP.

en: Destroy session if the users user agent string changes.
hr_HR: Poništi sesiju ukoliko se promijeni korisnički string.

en: Detach Tags
hr_HR: Ukloni Oznake

en: Detach tag | Detach tags
hr_HR[0]: Odvoji oznaku
hr_HR[1]: Odvoji oznake
hr_HR[2]: Odvoji oznake

en: Detach tag(s)
hr_HR: Uklanjanje Oznake

en: Detaching Tags
hr_HR: Uklanjanje Oznaka

en: Details:
hr_HR: Detalji:

en: Different Values
hr_HR: Različite Vrijednosti

en: Directory with web server write access for user files.
hr_HR: Direktorij web servera s pravima pisanja za korisničke datoteke.

en: Disable Anyone Account
hr_HR: Onemogući svačiji račun

en: Disallow anyone account in grant configurations
hr_HR: Onemogući svačiji račun u konfiguraciji dozvola

en: Displaying history records {0} - {1} of {2}
hr_HR: Prikaz povijesti {0} - {1} of {2}

en: Displaying records {0} - {1} of {2}
hr_HR: Prikazivanje zapisa {0} - {1} od {2}

en: Do you really want to change these {0} records?
hr_HR: Zaista želite promijeniti ove {0} zapise?

en: Do you really want to delete the favorite "{0}"?
hr_HR: Želite li izbrisati favorita "{0}"?

en: Do you really want to delete the selected record ({0})? | Do you really want to delete the selected records ({0})?
hr_HR[0]: Da li stvarno želite izbrisati odabrani zapis  ({0})?
hr_HR[1]: Da li stvarno želite izbrisati odabrane zapise  ({0})?
hr_HR[2]: Da li stvarno želite izbrisati odabrane zapise ({0})?

en: Do you really want to delete the {0} "{1}"?
hr_HR: Želite li izbrisati {0} "{1}"?

en: Do you really want to delete this {0}?
hr_HR: Želite li izbrisati {0}?

en: Do you want to overwrite the favorite "{0}"?
hr_HR: Želite li prebrisati favorit "{0}"?

en: Download
hr_HR: Preuzimanje

en: Download example file
hr_HR: Preuzmi primjer datoteke

en: Duration
hr_HR: Trajanje

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit Description
hr_HR: Uredite opis

en: Edit Favorite
hr_HR: Uredi Favorite

en: Edit Preferences
hr_HR: Uredi postavke

en: Edit Profile
hr_HR: Uredi profil

en: Edit definition
hr_HR: Uredi definiciju

en: Edit record
hr_HR: Uredi zapis

en: Edit tag
hr_HR: Uredi oznaku

en: Edit {0} | Edit {0}
hr_HR[0]: Uredi {0}
hr_HR[1]: Uredi {0}
hr_HR[2]: Uredi {0}

en: Edit {0} "{1}"
hr_HR: Uredi {0} "{1}"

en: Edit {0} {1}
hr_HR: Uredi {0} {1}

en: Enable password policy
hr_HR: Omogućite politiku lozinki

en: Enter new note:
hr_HR: Unesite novu bilješku:

en: Enter tag name:
hr_HR: Unesite naziv oznake:

en: Error
hr_HR: Greška

en: Errors
hr_HR: Greške

en: Existing Value
hr_HR: Postojeća Vrijednost

en: Export | Export
hr_HR[0]: Izvoz
hr_HR[1]: Izvoza
hr_HR[2]: Izvoza

en: Failed
hr_HR: Neuspjelo

en: Failure
hr_HR: Neuspješno

en: Favorites
hr_HR: Favoriti

en: Field Group
hr_HR: Polje grupe

en: Field Name
hr_HR: Naziv polja

en: Files Directory
hr_HR: Direktorij Datoteka

en: Final Value
hr_HR: Zadnja Vrijednost

en: Final {0}
hr_HR: Završni {0}

en: Finish
hr_HR: Završiti

en: First Conflict
hr_HR: Prvi Konflikt

en: First {0}
hr_HR: Prvi {0}

en: Following you find a list of all supported import formats and a sample file, how Tine 2.0 expects your file to look like.
hr_HR: U nastavku je liste svih formata i primjera datoteka koje CPM 2.0 može procesirati.

en: Forbid part of username
hr_HR: Zabranjen dio u korisničkom imenu

en: Forbid part of username in password
hr_HR: Zabranjen dio imena u lozinci

en: From the identified duplicates {0} will be discarded.
hr_HR: Od identificiranih duplih zapisa, njih {0} će biti odbačeno.

en: From the identified duplicates {0} will be merged into the existing records.
hr_HR: Od identificiranih duplih zapisa, njih {0} će biti spojeno sa postojećim zapisima.

en: General Preferences
hr_HR: Opće postavke

en: Generic System Exception
hr_HR: Opća sistemska iznimka

en: History
hr_HR: Povijest

en: IP Session Validator
hr_HR: Validacija IP sesije

en: Image Failed
hr_HR: Neuspješan prikaz slike

en: Import | Imports
hr_HR[0]: Unos
hr_HR[1]: Unosa
hr_HR[2]: Unosa

en: Import description
hr_HR: Opis uvoza

en: Importing {0}
hr_HR: Učitava {0}

en: In total we found {0} records in your import file.
hr_HR: Ukupno je {0} zapisa za učitavanje u datoteci.

en: Indent Text
hr_HR: Uvuci tekst

en: Index
hr_HR: Indeks

en: Insufficient Grants
hr_HR: Nedovoljna prava

en: Insufficient Rights
hr_HR: Nedovoljna prava

en: Invalid Data
hr_HR: Pogrešan Podatak

en: Invalid configuration
hr_HR: Neispravna konfiguracija

en: It's a critical update and must be installed as soon as possible!
hr_HR: Radi se o nužnom ažuriranju aplikacije koje mora biti izvršeno što prije.

en: Keep both records
hr_HR: Zadrži oba zapisa

en: Keep existing record and discard mine
hr_HR: Zadrži postojeći zapis i odbaci moj

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Languages
hr_HR: Jezici

en: Last Conflict
hr_HR: Zadnju Konflikt

en: Last Modified By
hr_HR: Zadnji ažurirao

en: Last Modified Time
hr_HR: Datum zadnje izmjene

en: Last sessions cleanup run
hr_HR: Posljednja sesija pokretanje počistilo sesija

en: License
hr_HR: Licenca

en: Load a favorite
hr_HR: Učitaj favorite

en: Loading
hr_HR: Učitavanje

en: Loading ...
hr_HR: Učitavanje...

en: Logging you in...
hr_HR: Prijava u tijeku...

en: Logging you out...
hr_HR: Odjava u tijeku...

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Login failure
hr_HR: Prijava neuspješna

en: Login successful. Loading {0}...
hr_HR: Prijava uspješna. Učitavanje {0}...

en: Logout
hr_HR: Odjava

en: Logout from {0}
hr_HR: Odjava iz {0}

en: Manage Permissions for {0} "{1}"
hr_HR: Upravljanje Pravima za {0} "{1}"

en: Manage own client state
hr_HR: Upravljaj svojim satusom

en: Manage own profile
hr_HR: Upravljanje osobnim profilom

en: Manage {0} Permissions
hr_HR: Upravljaj {0} Dozvolama

en: Merge Failed
hr_HR: Spoji Polja

en: Merge {0}
hr_HR: Spoji {0}

en: Merge {0}, prefer First
hr_HR: Spoji {0}, preferiraj Prvi

en: Merge {0}, prefer Second
hr_HR: Spoji {0}, preferiraj Drugi

en: Merge, keeping existing details
hr_HR: Spoji zadržavajući postojeće detalje

en: Merge, keeping my details
hr_HR: Spoji zadržavajući moje detalje

en: Merging Records...
hr_HR: Spajanje Zapisa...

en: Minimum length
hr_HR: Minimalna duljina

en: Minimum numbers
hr_HR: Minimalan broj znamenki

en: Minimum numbers in password
hr_HR: Minimalan broj znamenki u lozinci

en: Minimum password length
hr_HR: Minimalna duljina lozinke

en: Minimum special chars
hr_HR: Minimalan broj posebnih znakova

en: Minimum special chars in password
hr_HR: Minimalan broj posebnih znakova u lozinci

en: Minimum uppercase chars
hr_HR: Minimalan broj velikih slova

en: Minimum uppercase chars in password
hr_HR: Minimalan broj velikih slova u lozinci

en: Minimum word chars
hr_HR: Minimalan broj znakova u riječi

en: Minimum word chars in password
hr_HR: Minimalan broj znakova u lozinci

en: Missing Applications
hr_HR: Aplikacije koje nedostaju

en: My Grants
hr_HR: Moja prava

en: My Profile
hr_HR: Moj profil

en: My Value
hr_HR: Moja Vrijednost

en: My favorites
hr_HR: Moji favoriti

en: My {0}
hr_HR: Moji {0}

en: N/A
hr_HR: ništa

en: Name
hr_HR: Naziv

en: New version of Tine 2.0 available
hr_HR: Nova verzija CPM 2.0 je dostupna

en: New {0}
hr_HR: Novo {0}

en: New...
hr_HR: Novi...

en: Next
hr_HR: Sljedeći

en: Next Conflict
hr_HR: Sljedeći Koflikt

en: No
hr_HR: Ne

en: No Detail Informations
hr_HR: Nema detaljnjih informacija

en: No Information
hr_HR: Nema Informacija

en: No Response
hr_HR: Nema odgovora

en: No Role Memberships
hr_HR: Nije pripadnik niti jedne role

en: No Tags to detach found in the selected records
hr_HR: Nema Oznaka za ukloniti u odabranih zapisima.

en: No Tags to display
hr_HR: Nema oznaka za prikaz

en: No conflict to resolve
hr_HR: Nema konflikata

en: No history to display
hr_HR: Nema povijesti za prikaz

en: No {0} added
hr_HR: Nema dodanih {0}

en: No {0} to display
hr_HR: Nema {0} za prikaz

en: Not Allowed
hr_HR: Nije dopušteno

en: Not An Image
hr_HR: Nije slika

en: Not Found
hr_HR: Nije pronađeno

en: Not renamed {0}
hr_HR: Nije preimenovano {0}

en: Notes
hr_HR: Bilješke

en: Notice
hr_HR: Obavijest

en: OK
hr_HR: U redu

en: Ok
hr_HR: U redu

en: Only ASCII
hr_HR: Samo ASCII

en: Only ASCII characters are allowed in passwords.
hr_HR: Samo su ASCII karakteri dozvoljeni u lozinkama.

en: Open Source Licenses
hr_HR: Licenca otvorenog koda

en: Other Users {0}
hr_HR: Ostali korisnici {0}

en: Out of Resources
hr_HR: Nedostatak resursa

en: Outdent Text
hr_HR: Izvuci tekst

en: Overwrite Favorite
hr_HR: Prebriši Favorit

en: Overwrite?
hr_HR: Prevrisati?

en: Overwriting Favorite "{0}"
hr_HR: Prebrisavanje Favorita "{0}"

en: Parent
hr_HR: Roditelj

en: Password
hr_HR: Zaporka

en: Password Policy Violation
hr_HR: Kršenje politike korištenja lozinke

en: Pause upload
hr_HR: Pauziraj učitavanje

en: Please Wait
hr_HR: Molimo pričekajte

en: Please Wait...
hr_HR: Molimo pročekajte...

en: Please choose the file that contains the records you want to add to Tine 2.0
hr_HR: Molimo odaberite datoteku koja sadrži podatke koje želite dodati u CPM 2.0.

en: Please consider updating!
hr_HR: Molimo Vas da ažurirate aplikaciju.

en: Please enter a new name:
hr_HR: Molimo Vas da unesete novi naziv:

en: Please enter new description:
hr_HR: Molimo Vas da unesete novi opis:

en: Please enter the name of the new {0}:
hr_HR: Molimo Vas da unesete naziv novog {0}:

en: Please enter the new name of the {0}:
hr_HR: Molimo Vas da unesete novo ime za {0}:

en: Please enter your credentials
hr_HR: Molimo unesite svoje akreditive

en: Please enter your login data
hr_HR: Molimo Vas da unesete svoje podatke za prijavu

en: Please fix the errors noted.
hr_HR: Molimo Vas da ispravite navedene pogreške.

en: Please help improving this software and notify the vendor. Include a brief description of what you where doing when the error occurred.
hr_HR: U cilju poboljšanja aplikacije molimo Vas da nam pošaljete kratak opis radnje koja je dovela do pogreške.

en: Please note: You create a personal tag. Only you can see it!
hr_HR: Možete stvoriti osobne oznake koje će biti vidljive samo Vama.

en: Please restart your browser now!
hr_HR: Molimo Vas da ponovno pokrenite preglednik!

en: Please select a file with one of the following extensions:
hr_HR: Odaberite datoteku s jednim od sljedećih nastavaka:

en: Please select an image file (gif/png/jpeg)
hr_HR: Označite datoteku slike (gif/png/jpeg)

en: Please select the import format of the file you want to upload
hr_HR: Molimo odaberite format datoteke koju želite učitati

en: Please wait
hr_HR: Molimo pričekajte

en: Please wait a moment
hr_HR: Molimo pričekajte trenutak

en: Please wait a moment...
hr_HR: Molimo pričekajte trenutak...

en: Please wait or contact your administrator
hr_HR: Molimo pričekajte ili kontaktirajte administratora

en: Please wait!
hr_HR: Molimo pričekajte!

en: Postfix string appended to the title of this installation.
hr_HR: Dodatak znakova na kraj naslova ove instalacije

en: Preferences
hr_HR: Postavke

en: Previous Conflict
hr_HR: Prethodni Konflikt

en: Print Page
hr_HR: Ispiši stranicu

en: Processing Conflict Data
hr_HR: Konfliktni podaci u procesiranju

en: Profile Information
hr_HR: Podaci o profilu

en: Properties
hr_HR: Postavke

en: Properties for {0} "{1}"
hr_HR: Postavke za {0} "{1}"

en: Read
hr_HR: Čitaj

en: Record
hr_HR: Zapis

en: Redirect Always
hr_HR: Uvijek preusmjeri

en: Redirect URL
hr_HR: Preusmjeni URL

en: Redirect to Referrer
hr_HR: Preusmjeri na stranicu s koje smo došli

en: Redirect to configured redirect URL also for login.
hr_HR: Preusmjeri za  potvrdu preusmjeravanja URLa također kroz prijavu.

en: Redirect to referrer after logout.
hr_HR: Preusmjeri na stranicu s koje smo došli nakon odjave

en: Redirect to this URL after logout.
hr_HR: Preusmjeri na ovaj URL nakon odjave

en: Related to
hr_HR: Povezan s

en: Relation | Relations
hr_HR[0]: Veza
hr_HR[1]: Veze
hr_HR[2]: Veza

en: Released under different
hr_HR: Objavljen pod različitim

en: Reload config
hr_HR: Ponovno učitavanje konfiguracije

en: Reload {0}
hr_HR: Ponovno učitavanje {0}

en: Remark
hr_HR: Opaska

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Remove Filter
hr_HR: Ukloni filter

en: Remove Formatting
hr_HR: Ukloni formatiranje

en: Rename Tag
hr_HR: Preimenuj oznaku

en: Rename {0}
hr_HR: Promjena naziva {0}

en: Report bugs
hr_HR: Prijavi nepravilnost

en: Report bugs to the software vendor directly when they occur.
hr_HR: Prijavi nepravilnost direktno administratoru aplikacije.

en: Request permissions for webkit desktop notifications.
hr_HR: Zatraži dopuštenje za desktop obavijesti

en: Resolve Conflicts
hr_HR: Riješi konflikte

en: Resolve Duplicate {0} Suspicion
hr_HR: Rješavanje dvostruko {0} sumnjivih

en: Resolve all conflicts
hr_HR: Riješi sve konflikte

en: Resume upload
hr_HR: Nastavi upload

en: Save config
hr_HR: Spremanje konfiguracije

en: Save current view as favorite
hr_HR: Pohrani

en: Saved in
hr_HR: Spremljeno u

en: Saving Favorite "{0}"
hr_HR: Spremanje Favorita "{0}"

en: Saving of preferences failed.
hr_HR: Spremanje postavki nije uspjelo.

en: Search Account ...
hr_HR: Pretraga korisničkih računa...

en: Search Group
hr_HR: Traži grupu

en: Search User
hr_HR: Traži korisnika

en: Search for groups ...
hr_HR: Traženje grupa...

en: Search for records ...
hr_HR: Traži zapise...

en: Search for users ...
hr_HR: Traženje korisnika...

en: Searching...
hr_HR: Tražim...

en: Second {0}
hr_HR: Drugi {0}

en: Select Export Definition ...
hr_HR: Odaberite definiciju izvoza...

en: Select Tag(s) to detach
hr_HR: Odaberite Oznaku(e) za uklanjanje

en: Select a country...
hr_HR: Odaberite zemlju...

en: Select a {0}
hr_HR: Odaberi {0}

en: Select all pages ({0} records)
hr_HR: Označi sve stranice ({0} zapisa)

en: Select file containing your {0}
hr_HR: Odaberi datoteku koja sadrži tvoj {0}

en: Select {0} to add you {1} to:
hr_HR: Odaberite {0} za dodati {1} u:

en: Selected  {0}
hr_HR: Označeno  {0}

en: Send Contact Information
hr_HR: Pošalji kontakt informacije

en: Send Report
hr_HR: Pošalji izvještaj

en: Sending report...
hr_HR: Slanje izvještaja...

en: Server Message:
hr_HR: Poruka Servera:

en: Service Unavailable
hr_HR: Servis nije dostupan

en: Set Import Options
hr_HR: Postavi postavke učitavanja

en: Set {0} color
hr_HR: Postavi {0} boju

en: Shared {0}
hr_HR: Zajednički {0}

en: Show
hr_HR: Prikaži

en: Show Original Image
hr_HR: Prikaži originalnu sliku

en: Show confirmation dialog on logout.
hr_HR: Prikaži dijalog potvrde prilikom odjave.

en: Show records that match to one of the following filters
hr_HR: Pokazuju zapise koji odgovaraju jednoj od sljedećih filtera

en: Sibling
hr_HR: polu brat

en: Software Version
hr_HR: Verzija aplikacije

en: Someone else saved this record while you where editing the data. You need to reload and make your changes again.
hr_HR: U međuvremenu je netko spremio ovaj zapis dok ste uređivali podatke. Morate ponovno učitati stranicu i unijeti izmjene.

en: Sorry, some timeout occured while processing your request. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
hr_HR: Nažalost, tijekom obrade zahtjeva je došlo do prekida veze. Učitajte vaš preglednik, pokušajte ponovo ili kontaktirajte svog administratora.

en: Sorry, the Server did not respond any data. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
hr_HR: Nažalost, server nije vratio nikakve podatke. Učitajte vaš preglednik, pokušajte ponovo ili kontaktirajte svog administratora.

en: Sorry, the Server stated a "memory exhausted" condition. Please contact your administrator.
hr_HR: Nažalost, memorija Servera je skoro iskorištena. Molimo kontaktirajte svog administraora.

en: Sorry, you are not permitted to perform this action
hr_HR: Nije Vam dozvoljeno izvršenje ove akcije

en: Sorry, your request could not be completed because the required data could not be found. In most cases this means that someone already deleted the data. Please refresh your current view.
hr_HR: Nažalost, Vaš zahtjev se ne može izvršiti jer potrebni podaci nisu pronađeni. Molimo Vas da osvježite trenutni pregled.

en: Start definition
hr_HR: Početna definicija

en: Stores the timestamp of the last sessions cleanup task run.
hr_HR: Sprema vrijeme zadnjeg uspješnog pokretanja

en: Success
hr_HR: Uspješno

en: Summary
hr_HR: Sažetak

en: Sync
hr_HR: Usklađivanje

en: System Container
hr_HR: Sistemski Spremnik

en: System IMAP
hr_HR: Sistemski IMAP

en: System IMAP server configuration.
hr_HR: Konfiguracija sistemskog IMAP servera.

en: System SIEVE
hr_HR: Sistemski SIEVE

en: System SIEVE server configuration.
hr_HR: Konfiguracija sistemskog SIEVE servera.

en: System SMTP
hr_HR: Sistemski SMTP

en: System SMTP server configuration.
hr_HR: Konfiguracija sistemskog SMTP servera.

en: Tag | Tags
hr_HR[0]: Oznaka
hr_HR[1]: Oznake
hr_HR[2]: Oznaka

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Task | Tasks
hr_HR[0]: Zadatak
hr_HR[1]: Zadatka
hr_HR[2]: Zadataka

en: The default application to show after login.
hr_HR: Početna aplikacija za prikaz nakon prijave.

en: The field is editable part of the profile
hr_HR: Polje se može ažurirati u profilu

en: The field is readable part of the profile
hr_HR: Polje se može čitati  u profilu

en: The following fields weren't imported: %s
hr_HR: Sljedeća polja nisu importovana:%s

en: The grant to add records to this container
hr_HR: Pravo za dodavanje zapisa ovom spremniku

en: The grant to administrate this container
hr_HR: Pravo za administriranje ovog spremnika

en: The grant to delete records in this container
hr_HR: Pravo za brisanje zapisa ovog spremnika

en: The grant to edit records in this container
hr_HR: Pravo za uređivanje zapisa ovog spremnika

en: The grant to export records from this container
hr_HR: Pravo za izvoz zapisa iz ovog spremnika

en: The grant to read records of this container
hr_HR: Pravo za čitanje zapisa ovog spremnika

en: The grant to synchronise records with this container
hr_HR: Pravo za usklađivanje zapisa s ovim spremnikom

en: The language of the Tine 2.0 GUI.
hr_HR: Jezik postavljen za CPM 2.0.

en: The last action you made was potentially not performed correctly.
hr_HR: Vaša posljednja radnja nije pravilno izvršena.

en: The merge succeeded, but the duplicate {0} could not be deleted.
hr_HR: Spajanje je uspješno obavljeno, no dupli {0} ne mogu biti izbrisani.

en: The minimum tag length is three.
hr_HR: Naziv oznake treba sadržavati minimalno tri znaka.

en: The record you tried to link is already linked. Please edit the existing link.
hr_HR: Zapis koji pokušavate povezati je već povezan. Molimo uredite postojeću poveznicu.

en: The record you try to add might already exist.
hr_HR: Zapis koji pokušavate dodati možda već postoji.

en: The right to manage the own client state.
hr_HR: Prava za upravljanjem svjim vlastitim statusom

en: The right to manage the own profile (selected contact data).
hr_HR: Pravo za upravaljanje osobnim profilom

en: The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading, maintenance or misconfiguration of the server. Please try again or contact your administrator.
hr_HR: Server trenutno nije u mogućnosti procesirati zahtjev zbog trenutne preopterećenosti, održavanja ili neispravne konfiguracije. Molimo pokušajte ponovo ili kontaktirajte svog administratora.

en: The timezone in which dates are shown in Tine 2.0.
hr_HR: Vremenska zona postavljena za CPM 2.0.

en: The window you want to work with is backgrounded. Your browser doesn't support to foreground the window for you, so you need to use your operating systems window switching features. Please send complaints to your browser vendor!
hr_HR: Prozor s kojim želite raditi je u pozadini. Vaš preglednik ne podržava da postavi prozor u prvom planu za vas, tako da ćete morati koristiti svoj operacijski sustav i prebaciti se na željeni prozor. Molim prijavite pritužbe proizvođaču preglednika.

en: The {1} "{2}" is already used in the Field "{0}" and can be linked only once!
hr_HR: {1} "{2}" se već koristi u Polju "{0}" a može biti povezan samo jednom!

en: There are no applications enabled for you. Please contact your administrator.
hr_HR: Nije omogućeno korištenje aplikacija. Molimo Vas da kontaktirate administratora.

en: There are no preferences for this application.
hr_HR: Nema postavki za ovu aplikaciju.

en: There are {0} {1} that might already exist.
hr_HR: {0} {1} možda već postoje.

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
hr_HR: {0} ne može biti pronađeno. Pokušajte promijeniti svoje filter-kriterije, opcije pregleda ili što traži u {1}.

en: This field has different values. Editing this field will overwrite the old values.
hr_HR: Ovo polje ima različite vrijednosti. Uređivanjem ovog polja ćete prebrisati stare vrijednosti.

en: This is a system container which could not be deleted!
hr_HR: Ovo je sistemski spremnik kojega nije moguće obrisati!

en: Time
hr_HR: Vrijeme

en: Timeout
hr_HR: Vremensko ograničenje

en: Timestamp
hr_HR: Vremenska oznaka

en: Timezone
hr_HR: Vremenska zona

en: Tine 2.0 does not understand all kind of files you might want to upload. You will have to manually adjust your file so Tine 2.0 can handle it.
hr_HR: CPM 2.0 ne prepoznaje sve vrste datoteka koje pokušavate učitati. Trebali biste ručno prilagoditi datoteke tako da ih Tine 2.0 može izvršiti.

en: Tine 2.0 needs to be updated or is not installed yet.
hr_HR: CPM 2.0 potrebno je nadograditi ili nije još instaliran.

en: Tine 2.0 needs your help
hr_HR: CPM 2.0 treba Vašu pomoć

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Title Postfix
hr_HR: Dodatak naslovu

en: Toggle selection
hr_HR: Zamijeni odabrano

en: Transferring Configuration...
hr_HR: Prijenos konfiguracije...

en: Transferring {0}...
hr_HR: Prijenos {0}...

en: Translations
hr_HR: Prijevod

en: Transmission Completed
hr_HR: Prijenos izvršen

en: Type
hr_HR: Tip

en: Undo change for all selected records
hr_HR: Poništi izmjene za sve odabrane zapise.

en: Unselect all
hr_HR: Odznači sve

en: Updating Grants
hr_HR: Ažuriranje prava

en: Upload Failed
hr_HR: Učitavanje nije uspjelo

en: Usage:&#160;
hr_HR: Iskorišteno:&#160;

en: Use Geolocation Services
hr_HR: Koristi geolokacijski servis

en: Use of external Geolocation services is allowed.
hr_HR: Koristi uvijek vanjski geolokacijski servis.

en: User Backend
hr_HR: Korisnička Pozadina

en: User Configuration
hr_HR: Konfiguracija Korisnika

en: User ID of the cron user.
hr_HR: ID od kron korisnika.

en: User backend configuration.
hr_HR: Kofiguracija korisničke pozadine

en: User may change password
hr_HR: Korisnik može promijeniti lozinku

en: User: {0}
hr_HR: Korisnik: {0}

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Version "{0}" of Tine 2.0 is available.
hr_HR: Verzija "{0}" CPM-a 2.0 je dostupna.

en: We regularly need your feedback to make the next Tine 2.0 releases fit your needs even better. Help us and yourself by participating:
hr_HR: Kako bi unaprijedili CPM 2.0 potrebne su nam Vaše redovite povratne informacije. Pomozite sudjelujući:

en: What should the file you upload look like?
hr_HR: Kako bi trebala izgledati datoteka koju učitavaš?

en: What would you like to do?
hr_HR: Što želite napraviti?

en: Window Type
hr_HR: Tip prozora

en: Wrong File Type
hr_HR: Pogrešna vrsta datoteke

en: Yes
hr_HR: Da

en: You are not allowed to delete all pages at once
hr_HR: Nije Vam dozvoljeno brisanje svih stranica od jednom

en: You are not allowed to delete this Container. Please define another container as the default addressbook for internal contacts!
hr_HR: Nemate prava obrisati ovaj Spremnik. Molimo odredite drugi spremnik kao zadani spremnik za spremanje internih kontakata u adresar!

en: You are not allowed to remove all admins for this container!
hr_HR: Nije Vam dozvoljeno uklanjanje svih admina ovog spremnika!

en: You are not allowed to select the {0} '{1}':
hr_HR: Nije Vam dozvoljen odabir {0} '{1}':

en: You are using an unrecognized browser. This could result in unexpected behaviour.
hr_HR: Koristite preglednik koji nije prepoznat. To može dovetni do neočekivanog ponašanja.

en: You can choose between modal windows or normal browser popup windows.
hr_HR: Možete birati između modalnih prozora ili normalnih popup prozora.

en: You edited {0} {1}.
hr_HR: Uredili ste {0} {1}

en: You have to supply a {0} name!
hr_HR: Potrebno dodijeliti {0} naziv!

en: You might try one of these browsers:
hr_HR: Možete probati jedan od ovih preglednika:

en: You need to correct the red marked fields before config could be saved
hr_HR: Morate ispraviti polja označena crveno kako bi konfiguracija mogla biti spremljena

en: You need to select an option!
hr_HR: Morate odabrati opciju.

en: You tried to link a record with itself. This is not allowed!
hr_HR: Pokušavate povezati zapisa sa samim sobom. Ovo nije dozvoljeno!

en: Your browser is not supported by Tine 2.0.
hr_HR: Vaš preglednik nije podržan u CPM 2.0

en: Your current view does not support favorites
hr_HR: Vaš trenutni pregled ne podržava favorite

en: Your input data is not valid. Please provide valid data.
hr_HR: Podatak koji unosite nije dobar. Molimo unesite ispravan podatak.

en: Your password expired. Please enter a new user password:
hr_HR: Vaša zaporka je istekla. Molimo unesite novu zaporku:

en: Your report has been sent. Thanks for your contribution
hr_HR: Vaš izvještaj je poslan.

en: Your session timed out. You need to login again.
hr_HR: Vaša sesija je istekla. Molimo Vas da se ponovno prijavite.

en: Your user account has no role memberships. Please contact your administrator.
hr_HR: Vaš korisnički račun nema potrebnu ulogu. Molimo Vas da kontaktirate svog administratora.

en: Your view is limited by {0} criteria: | Your view is limited by {0} criterias:
hr_HR[0]: Vaš pregled je određen sa {0} kriterijem:
hr_HR[1]: Vaš pregled je određen sa {0} kriterija:
hr_HR[2]: Vaš pregled je određen sa {0} kriterija:

en: about {0} minutes
hr_HR: Otprilike {0} minuta

en: add new filter
hr_HR: dodaj novi filter

en: admin right description
hr_HR: opis admin prava

en: by
hr_HR: od

en: changed
hr_HR: izmijenjen

en: choose other {0}...
hr_HR: odaberi ostalih {0}...

en: container | containers
hr_HR[0]: spremnik
hr_HR[1]: spremnika
hr_HR[2]: spremnika

en: containers
hr_HR: spremnici

en: contains
hr_HR: sadrži

en: created
hr_HR: kreirano

en: default
hr_HR: zadana vrijednost

en: default note type
hr_HR: standardni tip bilješke

en: defined by
hr_HR: definiran

en: delete
hr_HR: izbriši

en: email
hr_HR: e-mail

en: email contact
hr_HR: e-mail kontakt

en: ends with
hr_HR: završava s

en: enter searchfilter
hr_HR: unesite pojam za pretragu

en: has notes
hr_HR: ima bilješku

en: is after
hr_HR: je poslije

en: is before
hr_HR: je prije

en: is equal to
hr_HR: jednako

en: is greater than
hr_HR: veće od

en: is in week no.
hr_HR: je u br. tjedna

en: is less than
hr_HR: manje od

en: is not
hr_HR: nije

en: is personal of
hr_HR: je osobno od

en: is within
hr_HR: je unutar

en: last month
hr_HR: prošli mjesec

en: last quarter
hr_HR: prošli kvartal

en: last week
hr_HR: prošli tjedan

en: last year
hr_HR: prošle godine

en: name
hr_HR: Naziv

en: next month
hr_HR: sljedeći mjesec

en: next quarter
hr_HR: sljedeći kvartal

en: next week
hr_HR: sljedeći tjedan

en: next year
hr_HR: sljedeća godina

en: note
hr_HR: bilješka

en: offline
hr_HR: odspojen

en: online
hr_HR: povezan

en: or alternatively
hr_HR: ili alternativni

en: participate!
hr_HR: Sudjelujte!

en: personal
hr_HR: osobno

en: please select a {0}
hr_HR: molimo odaberite {0}

en: record changed
hr_HR: izmijenjeni zapis

en: record created
hr_HR: kreirani zapis

en: reg. exp.
hr_HR: regularni izraz

en: reset all filters
hr_HR: reset svih filtera

en: run
hr_HR: pokreni

en: run right description
hr_HR: opis prava za pokretanje

en: save as favorite
hr_HR: spremi kao favorit

en: select a field
hr_HR: označi polje

en: select a operator
hr_HR: odabir operatora

en: show details
hr_HR: napredno pretraživanje

en: size
hr_HR: Veličina

en: start search
hr_HR: pretraži

en: starts with
hr_HR: počinje s

en: tag name
hr_HR: naziv oznake

en: telephone
hr_HR: telefon

en: telephone call
hr_HR: telefonski poziv

en: the week before last
hr_HR: pretprošli tjedan

en: this month
hr_HR: ovaj mjesec

en: this quarter
hr_HR: ovaj kvartal

en: this week
hr_HR: ovaj tjedan

en: this year
hr_HR: ove godine

en: to do list | to do lists
hr_HR[0]: popis zadataka
hr_HR[1]: popisa zadataka
hr_HR[2]: popisa zadataka

en: today
hr_HR: danas

en: tomorrow
hr_HR: sutra

en: type
hr_HR: Tip

en: unknown
hr_HR: nepoznato

en: with the help of our
hr_HR: uz pomoć naših

en: yesterday
hr_HR: jučer

en: {0} Properties
hr_HR: {0} Postavke

en: {0} grant is required for desired action
hr_HR: {0} potrebno je pravo za izvršenje željene akcije

en: {0} hour | {0} hours
hr_HR[0]: {0} sat
hr_HR[1]: {0} sata
hr_HR[2]: {0} sati

en: {0} minute | {0} minutes
hr_HR[0]: {0} minuta
hr_HR[1]: {0} minute
hr_HR[2]: {0} minuta

en: {0} minutes before
hr_HR: {0} minuta prije

en: {0} of them where identified as duplicates.
hr_HR: {0} ih je identificirano kao dupli zapis.

en: {0} of them will be added as new records into: "{1}".
hr_HR: {0} će biti dodano kao novi zapis u: "{1}"

en: {0} records had failures and where discarded.
hr_HR: {0} zapisa ima grešku i odbačeni su.

en: {0} records have failures and will be discarded.
hr_HR: {0} zapisa je s greškom i biti će odbačeni.

en: {0} second | {0} seconds
hr_HR[0]: {0} sekunda
hr_HR[1]: {0} sekunde
hr_HR[2]: {0} sekundi

en: {0} selected
hr_HR: {0} označeno

en: {0} workday | {0} workdays
hr_HR[0]: {0} radni dan
hr_HR[1]: {0} radna dana
hr_HR[2]: {0} radnih dana

en: {0} {1} has been updated properly.
hr_HR: {0} {1} je ispravno ažuriran.

en: {0} {1} has invalid data after updating. This {1} has not been changed.
hr_HR: {0} {1} ima pogrešne podatke nakon ažuriranja. {1} nisu izmijenjeni.

en: {0} {1} have been updated properly.
hr_HR: {0} {1} je ispravno ažuriran.

en: {0} {1} have invalid data after updating. These {1} have not been changed.
hr_HR: {0} {1} ima pogrešne podatke nakon ažuriranja. {1} nisu izmijenjeni.
